ru ua

Українцям розповіли, як накопичити гроші в умовах коронакризи

Українцям розповіли, як накопичити гроші в умовах коронакризи Коронакриза (pixabay)

Експерт радить вкладати гроші в свій розвиток

В умовах кризи через коронавірус 2020 українцям складно відкласти хоча б якусь суму грошей на майбутнє. А ті запаси, що були відкладені раніше, майже у всіх вичерпалися.

Українцям розповіли про те, як навчитися відкладати гроші навіть при маленькій зарплаті. Корисною порадою поділився економіст Тарас Козак в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Якщо не вдається відкладати, наприклад, маленька зарплата, - є варіанти. Можна інвестувати в себе. Замість того, щоб йти пити пиво, можна прочитати гарну книгу", - сказав економіст.

На думку експерта, знайти хорошу роботу, де буде можливість отримувати пристойні гроші, можна з тією умовою, що ви на дозвіллі прочитаєте кілька якісних книг.

Тарас переконаний, що інвестиціями є не тільки кошти, а й знання. Також важливу роль відіграє досвід, який кожен з нас відкладає у себе в голові.

Спеціаліст рекомендує витратити вільний час на інвестиції в себе: прочитайте пару книг, опануйте ремесло, яким Вам буде приємно займатися. Займіться спортом. Всього лише пару простих дій допоможуть змінити життя на краще. Варто лише спробувати.

Нагадаємо, що Комаровський назвав ефективний препарат від коронавирусу.

Ми писали, що названа найбезпечніша країна після скасування заходів по боротьбі з COVID-19.

А також про те, що лікар розповіла, як пережила дві хвилі коронавирусу.