ua en ru

Українська співачка показала фантастичний кліп на пісню для Євробачення 2020

Українська співачка показала фантастичний кліп на пісню для Євробачення 2020 OHITVA випустила кліп на пісню для Нацвідбору на Євробачення 2020 (фото: facebook.com/kristina.ohitva)

Співачка OHITVA презентує новий фантастичний кліп на пісню "Wonder"

Українська співачка OHITVA презентувала новий фантастичний кліп на пісню "Wonder". Христина Охітва (справжнє ім'я виконавиці - ред.) зауважує, що основний меседж композиції та відео - потрібно вірити в диво і воно обов'язково збудеться!

"Як і в моїй пісні "Wonder", я прокидаюся зранку, бачу сонце… Хіба ж це не диво?!" - додає артистка.

Українська співачка показала фантастичний кліп на пісню для Євробачення 2020

OHITVA випустила кліп на пісню для Нацвідбору на Євробачення 2020 (фото: facebook.com/kristina.ohitva)

Також співачка зізнається, що планує із цією композицією взяти участь у Національному відборі на Євробачення 2020, аби "світ почув цю пісню і став трішечки добрішим".

"Цією піснею хочу донести до кожного слухача добро та віру в себе, адже ми – це і є диво. І диво – в кожному з нас!" - резюмує OHITVA.

OHITVA - Wonder

Додамо, що Христина Охітва - заслужена артистка України. Солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України. Член асоціації естрадних діячів мистецтв України. З середини 2017 року співачка розпочала новий творчий шлях під сценічним ім'ям OHITVA.

Сьогодні вона є яскравою представницею української музичної культури, сучасної і стильної, індивідуальність якої проявляється в неповторних тембрових фарбах голосу співачки.

Раніше OHITVA показала кліп на сучасну версію української пісні "Танцюй, Гуцулко Ксеня!".

OHITVA - Танцюй, Гуцулко Ксеня!