ru ua

В Україні два нових випадки коронавіруса: що відомо про заражених

В Україні два нових випадки коронавіруса: що відомо про заражених Коронавірус в Україні виявили ще у двох людей (фото: РБК-Україна)

Коронавірус діагностували ще у двох людей в Україні

Коронавірус в Україні діагностували ще у двох людей. Один з них належить до групи ризику. Про це офіційно повідомили в МОЗ. Що відомо про інфікованих - у матеріалі Styler.

Увечері в четвер, 12 березня, було оголошено, що коронавірус COVID-19 був діагностований у жінки пенсійного віку з Житомирської області. Як відомо, з віком підвищується ймовірність ускладнень і виникнення смертельно небезпечної вірусної пневмонії.

Другий випадок коронавірусної інфекції - у чоловіка з Чернівецької області. Його дружина перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

"Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами. Раніше в Україні було зафіксовано 1 випадок коронавіруса COVID-19 у чоловіка в Чернівцях, зараз його стан задовільний", - сказано в повідомленні МОЗ.

В Україні два нових випадки коронавіруса: що відомо про заражених

Коронавірус в Україні виявили ще у двох людей (скрін: Telegram/МОЗ)

У МОЗ повідомили, що захворілому чоловікові з Чернівецької області 64 роки, зараз його стан стабільний. Єдиною людиною, з яким він тісно контактував, була його дружина. Жінка повернулася з Італії близько двох тижнів тому, вона почуває себе добре, але їй також проводять обстеження.

В Україні два нових випадки коронавіруса: що відомо про заражених

Коронавірус в Україні - що відомо про стан хворих (скрін: Telegram/МОЗ)

Хвора жінка з Житомирської області 1949 року народження. Вона 1 березня повернулася з Польщі, але не відразу звернулася до лікарів. Стало відомо, з ким контактувала хвора, - це двоє жителів Радомишля і двоє киян.

Обидва інфікованих станом на вечір 12 березня почували себе задовільно. Ті, з ким вони контактували, знаходяться вдома на обсервації.

Нагадаємо, що найбільше ризикують заразитися і отримати ускладнення через коронавірус літні люди, а також люди з хронічними хворобами: діабет, захворювання серця і легенів.

Читайте також про те, коли в Україні, на думку медиків, чекати спалаху коронавіруса, і з чим пов'язані такі побоювання.