ru ua

Учасник "Битви екстрасенсів" розповів правду про шоу: звичайний розводняк

Учасник "Битви екстрасенсів" розповів правду про шоу: звичайний розводняк Учасник Битви екстрасенсів розповів про шоу (Колаж РБК-Україна)

Учасник шоу Битва екстрасенсів розповів, що насправді відбувається в програмі

Шоу Битва екстрасенсів обманює людей. Про це повідомив колишній учасник програми Сергій Сизонюк, якого спеціально запросили на передачу. 42-річний чоловік з Козятина повідомив, що на шоу його дуже принизили і він, не витримавши покинув студію. Українець повідомив, що перед самою програмою всю інформацію та автобіографію у нього випитали.

За словами учасника, кастинг-менеджер втерлась до нього в довіру і розпитала подробиці навіть особистого життя.

"Перш ніж прийти на зйомку, випитали у мене всю біографічну інформацію, яку потім використовували у своїх "битвах" екстрасенси. Наприклад, кастинг-менеджер Катя втерлася в довіру і ставила мені купу питань, підіймалася тема особистого життя. Я подумав, що це її власний інтерес, я людина щира, тому почав розповідати про себе. Вона запитала мене, як я прийшов до Бога, коли та чому почав читати Біблію. Розповів, що в лихі 90-е я був у рекетирському угрупованні, курив анашу, що в ті часи у мене було прізвисько Пума", - розповів Сергій.

Учасник "Битви екстрасенсів" розповів правду про шоу: звичайний розводнякСергій Сизонюк розкрив всю правду про шоу (фото: 33kanal.com)

Також за словами чоловіка, він відмовився від грошей за участь в програмі та судиться з режисерами не збирається.

"У програмі мене показали в жахливому світлі, висмикнувши їх з контексту фрази та видаливши велику частину відзнятого матеріалу. Це все розводняк та підстава! Вони повинні були заплатити кілька тисяч гривень за участь у зйомках. І я відмовився від тих грошей. Але судитися ні з ким не збираюся", - повідомив чоловік.

На телеканалі СТБ відреагували на слова Сергія Сізонюка і розкрили правду про те, чому він покинув проєкт.

"Проєкт СТБ "Битва екстрасенсів" вирішив підняти дуже гостру тему - секти. Добре це чи погано? У студії знаходилися п'ять осіб, які так чи інакше були пов'язані з сектою: хтось стверджував, що віддав останні гроші організації Володимира Мунтяна, хтось прийшов врятувати з секти свою дружину. Більшість учасників прийшли до висновку, що будь-яка секта - це зло. Серед героїв випуску був і Сергій Сізонюк. Його історія повинна була стати прикладом, коли секта - це добре. Адже до того, як звернутися в віру, чоловік вів не найдостойніший спосіб життя - був бандитом і наркоманом. Звернувшись до Бога, він зав'язав з розгульним життям і став проповідником. Таку версію він розповів журналістці проєкту, яка запросила його на "Битву". Але під час зйомок екстрасенси розкрили не найприємніші моменти життя Сергія, що привело його в лють. Він поводився вкрай агресивно, ображав ясновидців і ведучого. На жаль, герої не завжди раді чути те, що відчувають про них екстрасенси. "Битва екстрасенсів" - це реаліті, тому ніхто ніколи не знає, яку правду розкриють ясновидці й чи буде вона приємна учасникам. Сергій Сізонюк покинув майданчик. І це його вибір ", - сказано в повідомленні телеканалу.

Як ми раніше писали, Арахамія засвітився на "Битві екстрасенсів": з'явилося відео.