ru ua

Тепло буде не всім: в яких областях очікується низька температура

Тепло буде не всім: в яких областях очікується низька температура Ілюстративне фото (pixabay.com)

Погода принесе у деякі регіони України морози до -9 градусів

Погода в Україні у четвер, 7 березня, очікується нестабільна. По всій території країни буде дути сильний вітер, а у кількох областях температура повітря не перевищить +5 градусів. Про це повідомляється на сайті Українського гідрометцентру.

На сході України буде сонячно, без опадів. Вночі очікується мороз, від -1 до -4 градусів. Вдень повітря прогріється до +3 +5 градусів, у Дніпрі-до +9 градусів.

Морозні ночі очікуються також на півдні країни. Температура опуститься до -1 -2 градусів. Вдень у регіоні буде сонячно, без опадів. Повітря прогріється до +8 +11 градусів, у Миколаєві до +12 градусів.

У Криму без опадів, сонячно. Вночі від -1 до +1 градуса. Вдень очікується від +9 до +11 градусів.

У північних областях нічна температура опуститься до -7 -9 градусів. Вдень буде трохи тепліше від +2 до +5 градусів, сонячно і без опадів.

У західні області 7 березня прийде справжня весна. Вночі очікується від 0 до -2 градусів. Вдень повітря прогріється до +10 +12 градусів, у Львові до +15 градусів, в Ужгороді +14 +16 градусів. Сонячно, опади не прогнозуються.

В центральній частині України без опадів, ясно і сухо. Вночі від -1 до -3 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +7 +10 градусів.

У столиці 7 березня буде сонячно і ясно. Вночі температура опуститься до -3 градусів, а вдень прогріється до +9 +11 градусів.

Тепло буде не всім: в яких областях очікується низька температура

Карта погоди (meteo.gov.ua)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що українців попередили про сильний штормовий вітер.

А також розповідали про те, що антициклон принесе суху погоду в Україну.