ua en ru

Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)

Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото) Колаж РБК-Україна: ВАСУ зняв арешт з будинку співмешканки Януковича

Вищий антикорупційний суд України скасував арешт нерухомості, яка належить, за інформацією СБУ, співмешканці екс-президента Віктора Януковича Любові Полєжай. Йдеться про будинок у селі Нові Петрівці на вулиці Святославській, загальною площею 417 кв. м.

Рішення суду опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Так, слідчий суддя Віра Михайленко частково задовольнила клопотання адвоката Костянтина Поповича, і скасувала накладений згідно з постановою Печерського районного суду Києва про арешт від 13 лютого 2015 року.

За інформацією детективів, ще при розгляді справи про накладення арешту на маєток, були підстави вважати, що це майно або належить Януковичу, або придбане за його кошти.

Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)

Відомості про маєток Полєжай під Києвом (фото: sudreporter.org)

Дату про отримання права власності на будинок - 24 грудня 2013 року - пов'язували з періодом скоєних Януковичем злочинів.

Як зазначає "Телеграф", маєток Полєжай знаходиться недалеко від колишньої резиденції Януковича "Межигір'я". Жінці також належить присадибна земля площею 0,15 га в масиві "Лазарів сад", яка була куплена в липні 2013 року.

Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)Суд зняв арешт з особняка коханки Януковича під Києвом: як він виглядає (фото)

Так виглядає будинок цивільної дружини Януковича Полєжай під Києвом (фото: crime-ua.com)

У Києві Полєжай належала третина квартири на Оболонській набережній, 15, в якій був прописаний Янукович.

За даними ЗМІ, в лютому 2014 року Полєжай - сестра куховарки Януковича - втекла разом з ним з України, забравши свою дочку від першого шлюбу. Також у пресі є твердження, що вже в РФ вона народила Януковичу третього сина.