ua en ru

Стало відомо, хто отримає спадщину Романа Віктюка

Стало відомо, хто отримає спадщину Романа Віктюка Роман Віктюк (фото: facebook.com/teatrviktuka)

Роман Віктюк був затятим противником шлюбу

Стало відомо, кому дістанеться спадщина режисера Романа Віктюка, який помер 17 листопада на 85 році життя.

Віктюк помер в лікарні Москви. Тепер російська актриса Валентина Тализіна розповіла про роман, який стався між ними в молодості. Актриса також розсекретила його нажите багатство і спадщину, пише КП.

Відносини між Тализіною та Віктюком були близько 65 років. Коли він опинився в лікарні, актриса щиро молилася за нього.

"Почувши про його відхід, я вирішила, що буду говорити про нього з усіма, хто зателефонує. Коли Роман потрапив у лікарню, я знала з перших днів і молила бога, щоб він вижив. Адже він боровся, довго не здавався. Але коронавірус виявився сильнішим", - зазначила актриса.

Віктюк, за словами Тализіної, величезних багатств за своє життя не нажив. У нього була квартира на Тверській, що раніше належала сину і внуку Сталіна.

Стало відомо, хто отримає спадщину Романа Віктюка

Квартира Віктюка на Тверській (фото: КП)

За час активної театральної діяльності Віктюк заробляв близько 6 мільйонів рублів на рік. Дружини і дітей у режисера не було, але він пристрасно любив піджаки. Тализіна каже, що на цю частину гардеробу режисер витрачав всі свої гроші, і за життя не накопичив багатств.

Квартира на Тверській з видом на Кремль дісталася режисерові в 90-х роках. На сьогодні таке житло коштує близько 50 мільйонів рублів. Найвірогідніше, спадок дістанеться родичам зі Львова - двом сестрам і племінниці Віктюка.

"Якщо заповіт не складено, все майно відходить спадкоємцям першої черги. Якщо таких родичів немає, то права набувають спадкоємці другої черги", - розповів адвокат Сергій Жорін.

Роман Віктюк - радянський, український і російський театральний режисер. Він народився в жовтні 1936 року у Львові. Дітей у нього не залишилося. Зі слів режисера, він був одружений єдиний раз у молодості на співробітниці "Мосфільму", з якою прожив недовго, після чого став затятим противником шлюбу. В студентстві до нього відчувала симпатію Валентина Тализіна, а сам режисер пізніше був закоханий у Людмилу Гурченко.

Нагадаємо, що культовий режисер помер на 85-му році життя в лікарні імені братів Бахрушиних в Москві. 27 жовтня Віктюка госпіталізували з коронавірусом. Спочатку його помістили у відділення терапії, проте потім стан режисера погіршився, і його перевели в реанімацію.

Віктюк помер через тромбоемболію - закупорку кровоносної судини тромбом. Після перенесеного коронавірусу він пішов на поправку і готувався до виписки з лікарні, а потім раптово помер.