ru ua

Лікарі назвали причину смерті Романа Віктюка

Лікарі назвали причину смерті Романа Віктюка Роман Віктюк (фото: facebook.com/teatrviktuka)

Лікарі розповіли від чого помер відомий режисер Роман Віктюк

Лікарі уточнили причину смерті культового українського і радянського режисера Романа Віктюка, який помер у вівторок, 17 листопада, в Москві. Він помер через тромбоемболію - закупорки кровоносної судини тромбом.

Наприкінці жовтня його госпіталізували з коронавірусом, але він уже йшов на поправку і готувався до виписки з лікарні, а потім раптово помер. Про це повідомляє Gazeta.ru.

Директор Театру Романа Віктюка Валерій Райков розповів, що у вівторок Віктюк перебував у свідомості, його перевезли в нову лікарню доліковуватися.

Друзі, з якими Віктюк встиг поспілкуватися 16-17 листопада, говорили, що він відчував себе добре і передавав привіти колегам по цеху. Актори і режисери театру, своєю чергою, готували урочисту програму, щоб привітати режисера з днем народження.

28 жовтня Віктюку виповнилося 84 роки, але через госпіталізацію 27 числа, його день народження так і не відзначили.

Згідно з останньою волею Віктюка, його поховають у Львові на Личаківському цвинтарі в родинному гробівці, де упокоїлися його батьки. Зараз вирішується питання з транспортуванням його тіла з Москви до Львова.

Роман Віктюк народився у Львові 28 жовтня 1936 року в сім'ї вчителів. У нього не було сім'ї і дітей, і він часто говорив про те, що учні звуть його татом.

Нагадаємо, в Харкові після побиття помер український режисер Леонід Садовський.

Раніше в Києві помер професор медицини Вадим Березовський, який був першовідкривачем в Україні.