ua ru

У Рівному цьогоріч відкриють сучасний дитсадок у формі бджолиних стільників: фото

У Рівному цьогоріч відкриють сучасний дитсадок у формі бджолиних стільників: фото Фото: у Рівному цьогоріч відкриють сучасний дитсадок у формі бджолиних стільників (facebook.com)
Автор: Styler

Створення дитячого садка у Рівному на 220 місць, яке проходить у рамках програми президента "Велике будівництво", планується завершити вже в цьому році.

Фотографіями садка поділився у Facebook Юрій Голик.

Особливістю проєкту є його форма - вона нагадує бджолині стільники. Голик розповів, що подібні дитячі сади раніше були створені в населених пунктах Дніпропетровщини. "Наприклад, садки на 115 місць в формі стільників у Підгородньому, Романкові й Іларіонові", - написав він.

Оригінальна форма садка дозволяє зробити внутрішні приміщення просторими і світлими - великі вікна забезпечують максимальний доступ до природного освітлення. Крім того, відкривається можливість перетворити простір у центрі будівлі на внутрішній двір.

Ровенская область. г. Ровно. Строительство детского садика в форме сот на 220 мест. Напомню, что первые и пока...

Posted by Юрий Голик on Thursday, June 17, 2021

"Пора закінчувати з будівництвом типових сірих казематів у вигляді садків, придатних швидше до гри в Quake і Doom, а не до перебування у них дітей", - зазначив Голик.