ua en ru

Прощання з Тимчуком: церемонію в Києві відвідали топ-чиновники і політики (відео)

Прощання з Тимчуком: церемонію в Києві відвідали топ-чиновники і політики (відео) Фото: Дмитро Тимчук (РБК-Україна)

Дмитра Тимчука поховають 22 червня на його малій батьківщині під Житомиром

Дмитро Тимчук помер у Києві 19 червня від фатального кульового поранення, яке він отримав у квартирі на вулиці Перова. 22 червня у столиці в Будинку офіцерів проходить церемоня прощання з нардепом. Самі похорони відбудуться сьогодні в Бердичеві під Житомиром, на малій батьківщині загиблого. Попрощатися з політиком і офіцером прийшли чиновники, депутати, військові та просто небайдужі українці. Відео з траурної церемонії опубліковано на Facebook-сторінці "Інформатор".

Захід розпочався о 10 ранку. Незадовго до цього на Грушевського зібралася велика кількість бажаючих попрощатися з депутатом і координатором групи "Інформаційний спротив", причина смерті якого досі не з'ясована - найбільш вірогідною версією слідство вважає самогубство.

Біля труни з тілом Дмитра в Будинку офіцерів знаходиться сім'я загиблого. Також присутні священики, його колеги та друзі. Церемонія проходить під супровід військового оркестру.

Відео: facebook.com/kiev.informator.ua

Попрощатися з Тимчуком прийшли глава МВС України Арсен Аваков, спікер Верховної Ради Андрій Парубій, колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, екс-секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Церемонія прощання з Дмитром Тимчуком в Києві (фото: скріншот)

На церемонії також велика кількість представників преси.

Відео: facebook.com/kiev.informator.ua

Як повідомлялося раніше, у справі про загибель Дмитра Тимчука знайшли нестиковки.

Також ми писали про те, що з'явився несподіваний поворот у справі про загибель нардепа.