Президент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крок

Четвер 17 вересня 2020 18:17
Президент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крок
Світлана Тихановська з'явилася в Instagram (фото: t.me/pulpervoi)

Світлана Тихановська нарешті завела свій офіційний аккаунт в Instagram

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська завела аккаунт в Instagram. Там її можна знайти за нікнеймом prezident.sveta (Президент Світлана, або Президент Світла). А в описі профілю Тихановська написала, що вона - "президент, обраний білоруським народом".

Зазначимо, що Світлана веде свій аккаунт, на якому є поки що лише кілька записів, російською мовою. Також вона обіцяє, що її Instagram буде "більш неформальним", ніж ТГ-канал "Пул первой".

"Дорогі білоруси! Всі ми з вами в цьому році зробили усвідомлений вибір - йти назустріч новій, вільній Білорусі. Я розумію, що для перемоги потрібно використовувати всі можливі канали, і тому з'явився цей аккаунт - моя єдина актуальна персональна сторінка. Вона буде більш неформальною, ніж мій офіційний ТГ-канал "Пул первой" - адже тут я зможу бачити ваші коментарі, реакції і позначки. І в першу чергу я повинна сказати, що ви - герої! Без вас ми і я особисто не змогли б пройти такий великий шлях. Спасибі вам!" - написала опозиціонерка в своєму першому пості.

Президент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крок

Перший пост в Instagram Світлана Тихановська проілюструвала своїм фото (instagram.com/prezident.sveta)

За кілька годин Тихановська опублікувала кілька постів. Серед них: портрет Світлани, присланий однією з прихильниць, спільне фото з Марією Колесниковою, а також картина і довірча грамота на її ім'я від членів об'єднання "Білоруси в Швеції".

Президент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крокПрезидент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крок

Президент Світлана: Тихановська пішла на несподіваний крок

Перші пости Світлани Тихановської в Instagram (instagram.com/prezident.sveta)

Додамо, що менш ніж за добу на Тихановську підписалися майже 40 тис. користувачів інтернету.

Сама ж опозиціонерка "стежить" за Веронікою та Валерієм Цепкало, Віктором Бабарико, Марією Колесниковою, акаунтом Координаційної ради та "Країна Для Життя". Остання сторінка до сьогодні була єдиним офіційним Instagram-майданчиком, де публікувалася інформація про "президента Республіки Білорусь Світлану Тихановську!".

Нагадаємо, що раніше Тихановська пообіцяла Лукашенку "гарантії безпеки".

Також ми писали, що Тихановська готує список силовиків, які працювали на протестних акціях.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся