ua en ru

З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото)

З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото) З'явилось нове меню McDonald's (GettyImages)

В Україні McDonald's розпочинає поетапне відновлення роботи. Від завтра вже працюватимуть деякі ресторани у Києві. Також з'явилось меню закладу з новими цінами.

Фото нового меню з'явилось у мережі.

На знімку видно, що помітно виросли ціни на всіма улюблені страви. До війни ціни були значно меншими.

Відтепер за чізбургер доведеться заплатити 52 грн, за гамбургер - 45 грн.

Зазначимо, що раніше "БігТейсті" коштував 112 грн, а зараз - 154 грн. Також "ДаблЧізбургер" вартував 61 грн, зараз же коштує 81 грн. Біг Мак з 69 грн підріс до 92 грн.

За велику Coca-cola, Sprite та Fanta (500 мл) українці будуть віддавати 40 грн.

Нове меню буде діяти лише на основному прилавку, МакДрайві та МакЕкспресі з 09 по 21.00. Ресторани закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видаватиме уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото)З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото)

З'явилось нове меню McDonald's З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото)Старе меню McDonald's

Додамо, що вартість доставки у місті Києві залежить від відстані закладу до місця замовника. Доставка працюватиме з 9 ранку до 21.00 вечора. Управління радіусами доставки - це повністю відповідальність Glovo.

Це означає, що в залежності від погодних умов, кількості вільних кур'єрів, часу та інших чинників стандартні радіуси можуть збільшуватися, і зменшуватися з метою надання кращого сервісу покупцям.

Доставка працюватиме в районі метро Дарниця та Чернігівська, пл. Дарниця, а також уздовж проспекту Бажана на Осокорках, Позняках, Харківській та Вирлиці. На Правому березі доставка поки що недоступна.

З'явилось нове меню МакДональдса: ціни значно вищі, ніж були (фото)

Як працюватиме доставка McDonald's у Києві (скрін)