ua en ru

Популярний курорт пішов під воду: в готелях і на дорогах ввели режим НП (фото)

Популярний курорт пішов під воду: в готелях і на дорогах ввели режим НП (фото) Колаж РБК-Україна: популярний єгипетський курорт затопило

На популярний єгипетський курорт Хургада обрушилися сильні проливні дощі. Через це затоплено багато доріг. Скасовано всі екскурсії, а на дорогах і в готелях - введено режим НП.

Про це повідомляє "Турпром", посилаючись на свої джерела в Хургаді.

Інші міста Червоного моря, такі як Сафага і Марса Алам, також постраждали від сильного дощу.

Всі дороги на популярні екскурсійні напрямки, в Кену і в Луксор, закриті. Воду на дорогах і вулицях відкачують екстрені служби.

У Хургаді дуже мало ливнівок, тому на лічені хвилини курорт пішов під воду. При цьому місцями небезпечно, оскільки потоки бруду зносять все на своєму шляху.

Популярний курорт пішов під воду: в готелях і на дорогах ввели режим НП (фото)

Потоп в Харгаде (фото: tourprom.ru)

Ще однією серйозною небезпекою є струм. Справа в тому, що на вулицях місцеві часто використовують оголену проводку в магазинах і крамницях, а в поєднанні з водою, яка є провідником, це смертельно небезпечно.

Місцеві жителі потрапляють під удар струмом. Влада намагається якомога швидше відкачати воду і убезпечити людей.

У Хургаді відключали електрику, тому туристи зіткнулися з непрацюючим Інтернетом.

Крім того, багато готелів не розраховані на сильний дощ, тому у вестибюлях виявилася вода. Туристів просять не залишати свої номери.

Що буде з погодою далі

За прогнозами синоптиків, дощів більше не буде. Вночі до +21-22, вдень - +26-27. Температура води в Червоному морі складе близько 26-27 градусів тепла.