ru ua

Допоможіть врятувати: 12-річний чемпіон Європи постраждав від удару струмом

Допоможіть врятувати: 12-річний чемпіон Європи постраждав від удару струмом Потрібна допомога Єгору Діхтяруку (колаж: РБК-Україна)

Єгор Діхтярук отримав страшні опіки більше половини тіла

12-річний Єгор Діхтярук з Кіровоградської області потребує допомоги для лікування страшних опіків. Родичі маленького чемпіона Європи з панкратіону (відроджений давній олімпійський вид єдиноборства. - Ред.) просять допомогти врятувати їхнього улюбленого сина і онука.

Хлопчик постраждав від удару струмом, 55% його тіла - суцільна рана. Всього один легковажний вчинок ледь не позбавив життя Єгора. Заради селфі він заліз на дах вагона і отримав удар струмом у 27 тисяч вольт.

Мама хлопчика, яка виховує сина одна, благає небайдужих людей про допомогу, бо сама вона не впорається.

Реквізити для допомоги Єгору: картка ПриватБанку 4149 4390 0836 1010, Діхтярук Світлана Леонтіївна (бабуся Єгора).

Допоможіть врятувати: 12-річний чемпіон Європи постраждав від удару струмом

Потрібна допомога Єгору Діхтяруку (фото: facebook.com)

Нагадаємо, у Львові, у міській лікарні швидкої допомоги, вже вісім місяців розшукують родичів пацієнта, який переніс інсульт.

До речі, в Тернополі чоловік напав на колишню дружину, викрав дитину, забрав усі гроші та втік. Він бризнув жінці в обличчя сльозогінним газом і викрав чотиримісячного малюка.

Раніше повідомлялося, що 21-річна мати з Черкас проміняла двох маленьких дітей на випивку і розгульне життя. Після чергового попередження від правоохоронців та соціальних служб у неї вилучили дітей і забрали навіть кота.