Повний місяць у жовтні 2020: у чому його особливість і кому загрожує небезпека

Субота 31 жовтня 2020 10:17
Повний місяць у жовтні 2020: у чому його особливість і кому загрожує небезпека
Повний місяць у жовтні 2020 (Колаж РБК-Україна)

У жовтні настане друга повня - Блакитний Місяць

У жовтні 2020 року жителі Землі одержать унікальну можливість спостерігати нестандартне явище – Блакитний місяць. Варто відзначити, що цей повний місяць стане другим в жовтні й такий збіг буває дуже рідко. Що таке Блакитний Місяць – читайте в Styler.

Блакитний Місяць – рідкісне явище, що буває не частіше одного разу на кілька років. Якщо в одному місяці трапляється відразу дві повні, то друге зазвичай іменують – Блакитним Місяцем. У цей період Місяць має форму правильного і повністю освітленого диска. Супутник Землі на небі розташований у протилежному від Сонця напрямку і саме тому під час повного місяця на Місяць потрапляє найбільша кількість сонячного світла.

Як стверджують астрологи, це повний місяць стане найнебезпечнішим у 2020 році, оскільки воно пройде під знаком Тельця. А це обіцяє безліч різних проблем. Спостерігати Блакитний Місяць можна буде в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Місяць зійде о 17:10, а зайде о 6:53, а повний місяць настане 31 жовтня о 17:51.

Повний Місяць буде мати вплив на всі живі істоти на планеті й це може викликати коливання психіки, різкі зміни в житті та навіть принести неприємності. За словами астрологів, ця повня може викликати сплеск руйнівної енергії.

Крім того, Блакитний Місяць особливо точно збігається зі святом Хеллоуїном, який за повір'ями, є днем, коли реальний світ зустрічається з потойбічним.

У ці дні не потрібно поспішати з ухваленням рішення або вчиненням будь-яких важливих дій. Суботу найкраще провести з близькими, з друзями, відпочити з компанією. Весь негатив потрібно відпустити, а в голові фіксувати тільки позитивні думки. Не вплутуватися в конфлікти, не затівати суперечки та сприймати критику без агресії.

Також не рекомендується у ці дні починати нові справи, підписувати документи та утриматися від спонтанних поїздок, зміни роботи або з'ясування відносин.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що категорично не можна робити на Хеллоуїн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся