Поїзд Інтерсіті зупинили через невдалий жарт: усі подробиці

Поїзд Інтерсіті зупинили через невдалий жарт: усі подробиці
Поїзд Інтерсіті Запоріжжя-Київ зупинили через жарт (фото: колаж РБК-Україна)

Машиніст поїзда зробив екстрене гальмування складу

Вчора, 23 липня, швидкісному поїзду Інтерсіті, який рухався в напрямку "Запоріжжя-Київ", довелося екстрено загальмувати через те, що машиніст поїзда побачив на рейках "дитину". Насправді це був жарт і потягу заважала проїхати велика плюшева іграшка. Про це повідомляє Укрзалізниця.

Інцидент стався біля станції Користівка в 19:12 з поїздом №731. Після того, як машиніст загальмував поїзд, він виявив величезного плюшевого зайця.

Поїзд Інтерсіті зупинили через невдалий жарт: усі подробиці

Поїзд Інтерсіті Запоріжжя-Київ зупинили за жарти (фото: uz.gov.ua)

Через цей випадок поїзд був затриманий на 4 хвилини. Компанія повідомила про інцидент черговому міському відділу поліції міста Олександрія.

В Укрзалізниці нагадали про те, що залізниця - не місце для ігор та жартів, а залізничники теж люди.

Нагадаємо, що Укрзалізниця знову потрапила в скандал через те, що закупила посуд за шаленими цінами.

Раніше повідомлялося про те, що Укрзалізниця "креативно" вирішила питання охолодження влітку. Від українців надходить все більше скарг про непрацюючі кондиціонери навіть у фірмових поїздах. І щоб нічого не ремонтувати компанія просто робить відмітку у квитку "без кондиціонування".

Ми також писали про те, що Укрзалізниця лякає пасажирів драконівськими штрафами за безквитковий проїзд. Пасажирів Укрзалізниці вже незабаром можуть штрафувати до 3000 грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся