ru ua

Опустилася до розігріву: опальна MARUV знову їде виступати в РФ

Опустилася до розігріву: опальна MARUV знову їде виступати в РФ MARUV виступить на розігріві у Крістіни Агілери в Москві (фото: instagram.com/maruvofficial)

MARUV запросили на концерт Крістіни Агілери в якості спеціального гостя

MARUV виступить на розігріві в зірки світової величини – у Крістіни Агілери в Москві. Незважаючи на непросту ситуацію в Україні, виконавиця MARUV не соромиться виступати в Росії. Артистка знову має намір виступати в столиці країни-агресора. Так, до Москви з концертом приїде співачка світового масштабу Крістіна Агілера. Концерт поп-діви відбудеться вже 23 липня. Про це написала сама співачка у соціальній мережі Instagram.

MARUV опублікувала історію, в якій згадала свою участь у розігріві перед концертом Крістіни Агілери.

Опустилася до розігріву: опальна MARUV знову їде виступати в РФ

MARUV виступить на розігріві у Крістіни Агілери в Москві (скріншот: instagram.com/maruvofficial)

Організатори концерту американської поп-діви витратили чимало часу, щоб знайти гідного вокаліста, який би виступив на розігріві у Агілери. На їх думку, українська співачка MARUV відмінно підійде для цієї ролі. Таку інформацію на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував концертний організатор поп-діви SAV Entertainment.

"... Це MARUV, номінантка на конкурс Євробачення і одна з найбільш затребуваних зірок вітчизняної поп-музики", – йдеться в повідомленні.

Опустилася до розігріву: опальна MARUV знову їде виступати в РФ

MARUV виступить на розігріві у Крістіни Агілери в Москві (фото: instagram.com/maruvofficial)

За словами організаторів концерту Агиллеры, альбом MARUV "BLACKWATER" в Росії вже став тричі платиновим. Чимало слави по всьому світу їй принесли і хіти "Drunk Groove" і "Focus On Me". Вона з легкістю підкорює найвищі позиції в чартах СНД, популярна в Польщі, Мексиці, Франції.

Раніше ми писали, що MARUV розговорилася про жертви, які понесла заради кар'єри.

До цього MARUV розповіла, з чим не може змиритися її бабуся.

Також повідомлялося, що MARUV знову поцілувалася з дівчатами.