ua ru

Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"

Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі" Колаж РБК-Україна: Олександр Ткаченко отримав відповідь від Netflix щодо образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"

В мережі розгорівся скандал через другий сезон серіалу "Емілі в Парижі", в якому з'явився новий персонаж - дівчина з Києва на ім'я Петра. Її зобразили вкрай недалекою і схильною до крадіжок. Міністр культури Олександр Ткаченко написав листа в Netflix, в якому виклав кілька зауважень, і отримав відповідь.

Про це він розповів dev.ua.

"Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі „Емілі в Парижі“ достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки", - заявив сказав чиновник.

Netflix відповів Ткаченко з приводу неприйнятного образу Українки в серіалі "Емілі в Парижі"

Українка з серіалу "Емілі в Парижі" (кадр з фільму)

Ткаченко вважає, що, хоча таке некоректне зображення українки в серіалі художнє, ми всі маємо право на обурення. Оскільки така ситуація впливає на імідж України за кордоном.

Він також сподівається на те, що при подальших зйомках серіалів і фільмів компанія Netflix буде враховувати ставлення українців до таких художніх персонажів.