ua en ru

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатися

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатися Які продукти покращують сон (pixabay)

Багато людей перед сном люблять добре поїсти, але фахівці вважають, що не усі продукти дозволено їсти на ніч. Адже після деяким може розвинутись важкість у животі, під час якої буде складно заснути.

Тому, які саме продукти допоможуть виспатися, повідомляє Іndependent.

Банани

Банани допомагають нам підтримувати електролітний баланс. Вони містять значні дози калію та магнію – двох основних макромінералів. Калій життєво важливий для рівноваги та скорочення м'язів, а магній необхідний для здоров'я кісток та нервово-м'язової передачі. Також завдяки магнію та серотонину він здатен розслабляти м`язи та сприяти міцному сну.

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатися

Користь бананів (pixabay)

Мигдаль

Горіх зберігає в собі безліч корисних компонентів, які необхідні для здорового функціонування організму. Його вживання є ефективною профілактикою багатьох захворювань. Вважається, що він сприяє поліпшенню роботи мозку, нормалізації функціонування внутрішніх органів і стану всього організму. Також знижує нервове напруження і стабілізують серцебиття.

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатисяКористь мигдалю (pixabay)

Мед

Він здатен "відключити" деякі енергійні сполуки у головному мозку, що допоможе заспокоїтись і стабілізувати серцебиття. Мед використовують як загальнозміцнювальний, тонізувальний, відновлювальний сили засіб. Його застосовують для лікування ран і опіків, при захворюваннях серцево-судинної системи, нирок, печінки жовчних шляхів, шлунково-кишкового тракту.

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатися

Користь меду (pixabay)

Овес

Він сприяє виробленню важливої сполуки, яка безпосередньо впливає на якість сну. Також овес дуже важливий для обміну речовин нервової тканини й крові, волосся й нігтів, хрящів і костей. Він поліпшує роботу печінки та підшлункової залози, сприяє засвоєнню жиру в кишківнику. Корисні не тільки вівсяні каші, а й відвар із цільних зерен вівса, особливо при виснаженні та слабості.

Названо продукти, які можна їсти на ніч: допомагають виспатися

Користь вівса (pixabay)