Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов перший півфінал

Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов перший півфінал
Вісім перших конкурсантів боролися за вихід у фінал нацвідбору на Євробачення 2019

Перший півфінал нацвідбору на Євробачення 2019 відбувся сьогодні, 9 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA: Перший

Нацвідбір на Євробачення 2019 відбувся сьогодні, 9 лютого, у палаці культури столичного КПІ. На сцену першого етапу вийшли рівно половина учасників відбору - вісім із шістнадцяти.

Потрібно відзначити, що кожен з восьми учасників нацвідбору запам'ятався чимось незвичайним.

Почнемо по порядку.

Колектив Hypnotunes обіцяв дати жару і вони свою обіцянку стримали повністю. Інше питання, що глядачі і журі цього не оцінили, синхронно поставивши один бал.

Другим на сцені з'явилася група LETAY, яка в прямому сенсі літала по сцені. Неймовірний перфоманс зі злетом вокаліста, Іллі Резникова, в кінці виступу, безумовно, запам'ятався всім. Однак журі, наприклад, зробили зауваження на предмет того, що їм не вистачило в цьому номері пісні.

Vera Kekelia, яка виступала третьою, запам'яталася тонким, ніжним чином, який Сергій Притула порівняв з Мерлін Монро, однак Джамалі, зокрема, не вистачило легкості у виконанні композит "Wow".

Четвертий учасник нацвідбору, група ЦеШо, спочатку увігнала всіх в ступор, своїм незвичайним виконанням і виступом, яке Філатов назвав найсміливішим номером вечора. Данилко ж, зазначив, що у пісні немає мотиву, який можна було б наспівати.

Номер п'ять в списку учасників, YUKO, запам'яталися сучасним і стильним виконанням фольклорної української пісні. Зауважимо, що солістка групи родом з Росії, що ледь не спровокувало скандал в прямому ефірі.

Про виступ шостої учасниці нацвідбору, Maruv, можна сказати наступне: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Найбільш провокаційний виступ першого півфіналу!

Brunettes Shoot Blondes і їх унікальний чудо-рояль, який умістив в себе відразу кілька різних музичних інструментів, викликав у журі суперечливі емоції. Данилко сказав, що це пісня не для Євробачення, а Джамалі не вистачило динаміки. Філатов, в свою чергу, поставив п'ятірку за винахід і пісню.

Цікаво, що останній учасник першого півфіналу, гур Bahroma, практично не викликав ніякої реакції у суддів, які були скупі на коментарі. Пісня, насправді, дуже зворушлива і красива.

Також відзначимо, що в кінці ефіру виступив минулорічний переможець нацвідбору Melovin з піснею - "З тобою, зі мною и годі".

Ну і, звичайно, головне! Результати першого півфіналу.

За підсумками глядацького голосування бали розподілилися наступним чином:

Hypnotunes - 1
Vera Kekelia - 2
LETAY - 3
BAHROMA - 4
YUKO - 5
ЦеШо - 6
Brunettes Shoot Blondes - 7
Maruv - 8


за оцінками суддів маємо наступну картину:

YUKO - 8
Brunettes Shoot Blondes - 7
Maruv - 6
ЦеШо - 5
Vera Kekelia - 4
BAHROMA - 3
LETAY - 2
Hypnotunes - 1


Таким чином, у фінал нацвідбору пройшли Maruv, Brunettes Shoot Blondes і YUKO.

Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов перший півфінал

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся