Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов фінал

Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов фінал
Maruv представить Україну на Євробаченні 2019!

Фінал нацвідбору на Євробачення 2019 відбувся сьогодні, 23 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA: Перший

Фінал Нацвідбору Євробачення 2019 відбувся сьогодні, 23 лютого, у палаці культури столичного КПІ.

Перед безпосереднім виступом виконавців, які боролися за перемогу в фіналі, ведучий конкурсу, Сергій Притула, провів бесіду з журі, на предмет того, як вони сприймали критику в соц.мережах на свою адресу. Джамала розставила пріоритети в своєму оцінюванні, зазначивши, що для неї є три найважливіші чинники: пісня, перфоманс і, безумовно, "живе" виконання.

Данилко, в свою чергу, заступився за групу KAZKA, висловивши припущення, що хтось влаштував виконавцям справжнє цькування за їх не найвдаліший виступ у другому півфіналі.

Ну, а першим на сцену вийшов балет Freedom Jazz, який у другому півфіналі отримав максимальні бали від журі і глядачів. Проте, наприклад, Андрія Данилка, в цій раз дівчата не вразили.

Другим учасником фіналу стала група YUKO, мабуть, найбільш неоднозначна і нетипова команда в фіналі. Їх фольктронік сподобався багатьом, але чи сприйме його так само європейський глядач? Композиція - Galyna Guliala.

Екватор фіналу прийшовся на виступ провокаційної, гарячої і сексуальної MARUV з композицією Siren Song. Треба сказати, що співачка не розчарувала, адже її виступ дійсно був дуже пристрасним.

Після епатажу і інтриги у виконанні MARUV, глядачі поринули в лірику, завдяки четвертому учаснику - Brunettes Shoot Blonde - Houston. Звичайно, що без свого легендарного рояля хлопці на сцену б не вийшли. До речі, хлопці стали "відмінниками" першого півфіналу, взявши по 7 балів від журі та глядачів.

П'ятим учасником стала група KAZKA, яку критикували за слабке виконання своєї композиції Apart в півфіналі. Однак цього разу вокалістка явно виправилася, виступивши на порядок сильніше.

Завершував конкурсні виступи дме близнят - ANNA MARIA, з піснею My Road. Мабуть, дебати після цього виступу були найбільш гарячими і жорстокими за весь час. Тема все та ж - Крим, виступи дуету в Криму і незрозуміла позиція дівчат, про ситуацію, яка відбувається в країні.

Після виступу всіх фіналістів на сцену нацвідбору вийшов учасник Євробачення 2019 від Франції, Білал Хассані з піснею "Король". Однак привернула увагу не стільки пісня виконавця, скільки його вельми специфічна зовнішність.

Однак, звичайно, всіх цікавили результати голосування. І для початку, за традицією, були оголошені оцінки журі.

 1. ANNA MARIA - 1
 2. Brunettes Shoot Blondes - 2
 3. KAZKA - 3
 4. YUKO - 4
 5. MARUV - 5
 6. Freedom Jazz - 6

Після суддівських оцінок організатори вирішили трохи потягнути інтригу, а на сцену вийшла Джамала зі своєю новою піснею Solo.

Нацвідбір на Євробачення 2019: як пройшов фінал

Результати глядацького голосування:

 1. YUKO - 1
 2. ANNA MARIA - 2
 3. Brunettes Shoot Blondes - 3
 4. Freedom Jazz - 4
 5. KAZKA - 5
 6. MARUV - 6

Таким чином, набравши 11 балів, переможцем Нацвідбору 2019 в Україні стала Maruv!

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся