Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція
Тріо журі нацвідбору на Євробачення 2019

Перший півфінал нацвідбору на Євробачення 2019 відбудеться сьогодні, 9 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA: Перший

Нацвідбір на Євробачення 2019 відбудеться сьогодні, 9 лютого, у палаці культури столичного КПІ. На сцену першого етапу вийде рівно половина учасників відбору - вісім із шістнадцяти.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

ОНЛАЙН ПЕРШОГО півфіналу нацвідбору на Євробачення 2019

Нацвідбір на Євробачення-2019. перший півфінал

22:45 - Ну що, готові ?! У фінал виходять Maruv, Brunettes Shoot Blondes і YUKO.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

22:40 - Таблиця голосування глядачів:

 • Hypnotunes - 1 - збіглася оцінка суддів і глядачів
 • Vera Kekelia - 2
 • LETAY - 3
 • BAHROMA - 4
 • YUKO - 5
 • ЦеШо - 6
 • Brunettes Shoot Blondes - 7. І тут, як бачите, теж співпало.
 • Maruv - 8. Ось вам інтелігентна провокація.

22:36 - після реклами повертаємося в ефір і чекаємо оцінки глядачів.

22:22 - У ПІДСУМКУ за оцінками суддів маємо наступну картину:

 1. YUKO - 8
 2. Brunettes Shoot Blondes – 7
 3. Maruv – 6
 4. ЦеШо - 5 
 5. Vera Kekelia – 4
 6. BAHROMA - 3
 7. LETAY - 2
 8. Hypnotunes - 1

22:11 - Оцінки суддів, від 1 до 3 балів, буде оголошувати Євген Філатов. Продюсер помітно хвилюється, адже не завжди приємно оголошувати команду, яка отримує мінімальну кількість балів.

Hypnotunes - 1 бал

LETAY - 2 бали

BAHROMA - 3 бали. (Цікаво, що Філатов поставив цій групі 6 балів, в той час, як його колеги  по два).

За справу береться Данилко. У нього бали від 4 до 6.

Vera Kekelia - 4

ЦеШо - 5 

Maruv - 6. Данилко поставив співачці відразу вісім балів, а ось Філатов всього 4. Євгену не вистачило музики.

Найкращі оцінки залишили Джамалі.

Brunettes Shoot Blondes - 7

YUKO - 8

22:09 - Сергій Притула запрошує на сцену всіх учасників для оголошення результатів голосування.

22:06 - журі конкурсу теж дуже приємно відгукнулися про композиції Melovin, а також прокоментували його виступ в минулому році на Євробаченні. Данилко сьогодні ще нікому не робив стільки компліментів.

22:03 - дуже зворушлива композиція від Melovin - "З тобою, зі мною и годі". Схоже, він помітно поліпшив свій вокал.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

21:57 - Лінії для голосування ЗАКРИТІ! На сцені виступає учасник Євробачення 2018 від України, Melovin.

21:39 - у Вас, глядачі, всього 15 хвилин на голосування.

21:35 - відкриті лінії для голосування. Голосувати можна в додатку Teleportal або відправляти смс на номер 7766. У тексті вказувати порядковий номер учасників.


21:33 - Бог любить Трійцю. Третє питання Притули про виступи групи в Росії. Конкретної відповіді від хлопців ми не почули, а якщо дослівно - "музика, як і любов не має меж".

Данилко сказав відразу, що все було красиво, але не для конкурсу. Джамалі і Філатову пісня сподобалася, але в цілому, коментарів щодо колективу BAHROMA було найменше.

BAHROMA - номер 8.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

21:30 - останній виступ першого півфіналу. BAHROMA - "Назавжди - Навсегда".

21:19 - Нагадаємо, що хлопці вже виступали в нацвідборі на Євробачення в 2016 році, до речі, разом з Джамалою. Тоді вони вийшли в фінал.

Відзначимо, що рояль, з яким група виступала на сцені, заповнений величезною кількістю різних музичних інструментів, створюючи видимість цілого оркестру. Набір вельми солідний - вбудована маримба, бубон, цимбали і навіть кастаньєти.

Першим про сьомих учасників відбору почав говорити Данилко. Він подякував хлопцям за те, що в 2016 році вони подарували йому компакт-диск, який він слухав потім в машині. Але зазначив, що історія з роялем більше підходить для кліпу, ніж для виступу на Євробаченні.

Хлопці відповіли, що через те, що все, що представлено на сцені, зроблено з душею, буде переноситися і в екрани мільйонів телеглядачів. Данилко це не переконало, тому за хлопців заступився Притула, який сказав, що 95% глядачів не уявляють, що хлопці імітують гру на інструменті.

Джамала підтримала виконавців, сказавши, що пісня, як мед на вуха. Але попросила, по-можливості, додати динаміки.

Філатов поставив "5" за винахід і "5" за пісню. Інструмент підкорив його найбільше.

Brunettes Shoot Blondes - номер 7.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

21:14 - учасників залишається все менше. Зустрічайте молодих і стильних хлопців з Brunettes Shoot Blondes. Композиція - Houston.

21:10 - Данилко повторив, що номер йому сподобався. Але зазначив, що енергетики йому не вистачило. Цікаво, що ще вчора Maruv виступала в Харкові на концерті. Можливо, сил виконавиці не вистачило. Однак Maruv помітила, що головний продюсер шоу заборонив їй робити в номері все те, що вона планувала заздалегідь. Дослівно - "я повинна була по всьому вашому столу лазити".

21:04 - Притула висловила подяку від себе і всієї знімальної групи, зазначивши, що останній раз, щоб побачити таке заплатив 300 доларів. Якщо що, це жарт.

Співачка в боргу не залишилася, зазначивши, що цей жанр називається інтелігентна провокація.

І знову, до слова, не обійшлося без запитань про виступи в Росії. Притула запитав - чи є щось спільне між участю в нацвідборі і промо-компанією концертного туру Maruv в Росії? Співачка відповіла, що таким чином, хоче нести мир. Музика поза політикою?

Джамала зазначила, що це занадто субтонове виконання. (* Пішли гуглити, що це означає *). Суддя зазначила, що вживу їй не вистачило голосу виконавиці. Крім того, вона попросила зробити цю пісню менш провокаційною. Данилко був КАТЕГОРИЧНО не згоден!

На додаток Джамала сказала, що цей номер може бути заборонений з позначкою 18+!

Maruv - номер 6.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:55 - Найбільш пристрасна і провокаційна виконавиця першого півфіналу - Maruv - Siren Song. Ох, що зараз буде!?

Maruv приєдналася до нацвідбору останньою, замість співачки Tayanna. Кліпи цієї групи збирають тисячі чоловіків біля екранів всіляких гаджетів.

20:31 - Сергій Притула не був би самим собою, якби не придумав на сцені щось смішне. Шоу-мен запропонував групі виконати уривок зі своєї композиції акапельно. Вийшло, до речі, круто.

Крім того, Притула додав трохи вогню, запитавши про гастрольний тур групи в Росії. Одна з виконавиць зізналася, що є громадянкою цієї країни, тобто, фактично виступала вдома. При цьому вона вже сім років живе в Україні, чудово володіючи українською мовою.

Філатов почав коментувати виступ зі слів: "Ви великі молодці!". В цілому, продюсеру ВСЕ сподобалося, негативу в його словах ми не виявили.

Данилко відразу почав виправдовуватися, знову завівши історію про те, що він добряк. Потім пішов в хащі, повернувся, знову пішов, але в підсумку сказав, що виступ йому сподобався.

Джамала, дослівно, була однозначною: "Я в захваті". Джамалу збентежило, що ця пісня є народною, а в Євробаченні заборонено використовувати цитати. Це єдине, що хвилювало прекрасну половину суддівського корпусу, на що Притула пообіцяв розібратися в цьому питанні особисто.

YUKO - number 5.

20:24 - фольктроніка Вам в стрічку! П'ятий виступ першого півфіналу - YUKO з піснею "GALYNA GULIALA".

Хлопці з Yuko зізнаються, що вони повний неформат, але готові підкоряти глядачів! До речі, група вважається вихованцями лейбла Івана Дорна - MASTERSKAYA.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:14 - Джамала, коментуючи виступ, почула, що на сцені точно знаходяться люди, які прийшли з конкретним повідомленням. Не важливо, як виконано, головне, що є думка. Суддя додала, що вона хоче, щоб цю групу полюбили в Україні.

Данилко був, як і завжди, конкретним. Йому сподобалися хлопці, але він зауважив, що вони прийшли, в першу чергу, показати себе широкому загалу, а не поборотися за перемогу. Андрій зазначив, що фестиваль Євробачення це фестиваль пісні, а то, що він побачив на сцені, було не піснею. В кінці він додав: "цілу".

Притула не упустив можливості пожартувати над епатажним суддєю, сказавши, що Данилко любить обсипати псевдокомпліментами, а потім сазати, як він усіх любить.

Філатов, в свою чергу, зазначив, що це найбільш сміливий виступ в цей вечір, а також йому сподобалася самоіронія виступаючих.

Група ЦеШо - №4

20:06 - ЦеШо - і це не питання, а назва групи, яка виступить четвертою на сцені нацвідбору! Композиція "Hate".

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

20:00 - Сергій Притула був зачарований сукнею виконавиці, порівнявши її з Мерлін Монро. Також шоу-мен згадав про те, що Віра Кекелія виступала на бек-вокалі у проекті "Танці з зірками", і запитав: чи голосувала вона за Лесю Никитюк?

Що стосується виконання її композиції, то першим слово взяла Джамала. Їй сподобалася музична форма, яку вибрала Віра, однак, що називається, Добрий день. Судді не вистачило легкості у виступі. Також Джамала зазначила, що бачить Віру в фіналі. Обов'язково!

Філатов не захотів обговорювати вокал, зате висловився про музику. Він припустив, що її музика відноситься до нішевої, а не широкої поп-музиці. Він зазначив, що це і комплімент, і невпевненість в контексті сприйняття пісні в Європі.

Данилко сказав, що йому дуже хочеться бути добрим, але! Для конкурсу того, що було показано на сцені, недостатньо! Андрію не вистачило конфлікту, скандалу і вогню.

Vera Kekelia - №3

19:55 - учасник під номером 3 - Vera Kekelia, з піснею "WOW"!

Віра йшла до цього моменту, виступу в нацвідборі, дуже довго, її шлях почався ще вісім років тому в складі групи А.Р.М.І.Я. Потім в її житті з'явився Голос країни, в якому вона дійшла до фіналу.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

19:50 - рекламна пауза, друзі, після якої виступить Vera Kekelia.

19:33 - І знову першим Сергій Притула цікавиться думкою Данилко. Андрій вважає, що номер заважав йому сприймати пісню, а виглядало це, як "циркове училище".

Джамалі, навпаки, номер сподобався. Однак у переможниці Євробачення 2016 була пропозиція виконувати цю пісню трохи нижче.

Євген Філатов зауважив хвилювання у виступі групи, а також погодився з Данилком та Притулою відносного того, що був дисонанс у виконанні композиції і постановці номера.

Гурт LETAY виступає під номером 2, тому всім, хто гідно оцінив їх виконання і постановку номера, пропонуємо голосувати за хлопців.

19:26 - Зустрічайте другого учасника - гурт LETAY.

У 2017 році хлопці брали участь в нацвідборі, але посіли останнє місце в півфіналі. Як буде цього разу?

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

19:18 - Сергій Притула, у притаманному для нього гуморні стилі, коментує виступ першої команди.


Андрій Данилко задоволений, що ця група бере участь у відборі. Сказав, що висновки робити рано, але те, що Hypnotunes можуть бути в фіналі, асболютно точно.


Євген Філатов був набагато скромніший в своїх оцінках, але сказав, що виступ йому сподобалося.


Джамала, мабуть, єдина, хто висловив конкретику. Пісня їй сподобалася, але вона не впевнена, що бачить цю пісню на європейській сцені.


Нагадаємо, що хлопці виступають під номером 1, але проголосувати за вподобаного виконавця можна буде після виступу всіх учасників першого Нацвідбору!

19:13 - перший учасник відбору виходить на сцену. Група Hypnotunes з композицією "Hey!"

У цього музичного колективу немає продюсера, а на сцену хлопці виходять з метою показати "такий кіпіш, якого ще не було в нацвідборі".

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

19.00 - старт першого півфіналу Нацвідбору на Євробачення 2019. Сергій Притула представляє журі конкурсу:


Людина, який перевершила сам себе в минулому році - Андрій Данилко.

Тендітна і ніжна - Джамала.

Сірий кардинал українського шоу-бізнесу - Євген Філатов.

До початку нацвідбору залишається менше години, а чарівна Джамала в своєму instagram просить голосувати не за виконавця, а за пісню. "Ви повинні абстрагуватися від особистих симпатій і уявити цього виконавця або групу на європейській сцені".

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

До речі, а ви вже встигли послухати лайв версію пісні групи Bahroma? Якщо ні, welcome в instagram хлопців.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

За кілька годин до старту першого півфіналу, група Yuko згадала свій перший концерт в клубі Атлас, який пройшов рівно рік тому. Також дует нагадав, що вони виступають в конкурсі під номером 5.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Виконавець LETAY вже, схоже, пройшов генеральну репетицію на сцені першого нацвідбору і щосили готується до виступу.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Продюсер і член журі національного відбору, Євген Філатов, влаштував неофіційне голосування в своєму Instagram, запитавши у підписників, кого вони сьогодні будуть підтримувати. На даний момент частіше за інших вони згадують Maruv.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Тим часом, група ЦеШо закликає своїх підписників і фанатів голосувати за них, додавши відповідний пост в Instagram.

Перший півфінал Нацвідбору на Євробачення 2019: онлайн-трансляція

Список конкурсантів виглядає наступним чином: The Hypnotunez, LETAY, VERA KEKELIA, ЦеШо, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, BAHROMA. Відзначимо, що всі учасники перераховані в порядку їх виступів.

В якості неупередженого журі виступають культові, для українського шоу-бізнесу, зірки: Андрій Данилко, переможниця Євробачення 2016, Джамала, і Євген Філатов ( відомий під псевдонімом THE Maneken, а також, як чоловік співачки ONUKA). Нагадаємо, що в фінал вийдуть лише троє учасників.

Що очікувати від учасників?

Вінницький колектив, The Hypnotunez, відкриє національний відбір, представивши пісню - мікс кількох музичних стилів - "Hey"!

LETAY додасть лірики в цей вечір, представивши романтичну пісню українською мовою - "Мила моя".

Екс-учасниця шоу Голос країни, VERA KEKELIA, яку багато хто вважає фаворитом, представить мотиваційну композицію - "WOW"!

Група ЦеШо обіцяє «знести» всім глядачам голови своїм театральним перфомансом з композицією "Hate".

Колектив YUKO вирішив «піти проти системи» і не використовувати в своїй композиції "GALYNA GULIALA" англійську мову, аби максимально донести до глядачів автентичність фольклорного тексту.

Одна з найяскравіших учасниць нацвідбору, Maruv, представить широкій аудиторії провокаційну композицію "BANG!", яка вже «підірвала» мережу, викликавши суперечливу реакцію глядача. До слова, ця виконавиця останньої увійшла до списку учасників відбору.

Хлопці з Brunettes Shoot Blondes, які вже брали участь в позаминулому нацвідборі, представлять композицію "Houston".

Завершувати перший півфінал буде лірична пісня групи Bahroma - "Назавжди-Навсегда". Ця композиція особливо близька фронтмену групи, Роману Бахарєву, будучи фактично його сповіддю.

Нагадаємо, що ведучим нацвідбору буде шоу-мен, Сергій Притула, для якого це буде вже третій рік поспіль в якості головного голосу національного відбору на Євробачення.

Початок шоу о 19:00 в прямому ефірі телеканалів СТБ і UA: Перший.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся