ua ru

Наташа Корольова емоційно висловилася про Євромайдан: мої брати там були (відео)

Наташа Корольова емоційно висловилася про Євромайдан: мої брати там були (відео) Наташа Корольова (Фото: facebook.com/natasha_poryvay)

Наташа Корольова пояснила, чому їй заборонили в'їзд до України

Наташа Корольова висловилася про Революцію Гідності та як її брати підтримували протестувальників, а також розповіла про ситуацію із забороною в'їжджати до України.

Російська співачка зізналася, що відчуває себе киянкою та українкою не тільки за свідоцтвом про народження, але і за духом. Про це артистка розповіла в інтерв'ю "Люкс ФМ" в передачі "Слава+".

Корольова зазначила, що у неї досі збереглася медаль, яку видавали в 1973 році, що дитина народжена в місті Києві.

"За своїм духом і темпераментом, за корінням... це ж не прибрати, як молоко матері, я така українка-україночка!" - сказала співачка.

Коментуючи заборону на в'їзд до України на 5 років "через дії, що суперечать інтересам" держави, знаменитість переконана, що нікому не переходила дорогу і всі звинувачення сфабриковані.

"Що стосується спочатку всього цього процесу, він виник, мабуть, від якоїсь великої людської заздрості. Тому що на той момент для мене була шоком вся ця історія. А по-друге, ті звинувачення, які мені приписували, вони були недостовірні й це було все сфабриковано. Тому теж було багато питань - за що?" - обурюється Корольова.

Також вона висловила припущення, що історію роздули спеціально, тому що "звідкись зверху дали команду "фас" мочити директора Жовтневого Палацу і Романа Недільського, директора Палацу "Україна".

"Тобто ця масова атака йшла на них. Тому що один привозив типу "російські театри", а другий нібито "російських артистів". І такий найближчий "російський артист", який був в Україні - це Наташа Корольова. І вже проданий концерт. І все обурення, заздрість і злість, які є в людях... все ця людина злила на мене... Ну, Бог йому суддя, щоб він тільки не хворів, щоб коронавірус пройшов повз нього", - зауважила співачка.

При цьому артистка дивується, чому музика має бути пов'язана з політикою і хто це придумав.

Розповідаючи про Євромайдан, Корольова "розділила" його на дві частини.

"Перший Євромайдан, який стався - коли побили дітей. У мене всі брати живуть у Києві. Вони були на Майдані, носили борщі, котлети робили. Перший Майдан, коли вийшли прості, нормальні, адекватні люди, які живуть в Києві, від тієї несправедливості, яка трапилася, коли побили дітей", - каже Наталя.

Вона додала, що дозволила активістам приходити до своєї квартири недалеко від Майдану Незалежності (на Володимирській), щоб помитися, переодягнутися, поїсти.

"Це була одна історія. Потім ця історія переросла зовсім в іншу. Я, як людина, що знаходиться постійно в інформаційному полі, ну деколи я бачу, що багато піз**жа!" - емоційно висловилася Корольова.

"Тому я не хочу! Я хочу бути в будиночку, співати свої добрі пісні для хороших добрих людей незалежно, на території якої вони проживають", - додала артистка.

Відео: Наташа Корольова висловилася про Євромайдан і чому їй заборонили в'їзд до України

Раніше Наташа Корольова розкрила, чому Володимир Зеленський поправив їй спідничку.

Нагадаємо, що раніше Наташа Корольова, яка виявилася сусідкою Анастасії Заворотнюк, розповіла про її стан на поточний момент.