ua en ru

У маршрутці Києва на гарячому спіймали кульгавого кишенькового злодія і акуратно поклали на траву

У маршрутці Києва на гарячому спіймали кульгавого кишенькового злодія і акуратно поклали на траву Колаж РБК-Україна: У маршрутці Києва на гарячому спіймали кульгавого кишенькового злодія

У Києві спіймали кишенькового злодія в маршрутці. Він "працював" не сам, але його напарнику вдалося втекти. Жертвою пограбування став молодий хлопець, який виявив пропажу грошей з сумки-бананки, а зловити злочинця йому допомагали жінки.

Відео з "героєм" з'явилося в Facebook Київ Оперативний.

Хлопець на ім'я Максим їхав у маршрутці з Оболоні на Троєщину, і в якийсь момент виявив відсутність грошей у сумці. Вирішивши, що загубив, став озиратися по сторонах. Тоді літня жінка стала йому показувати на двох чоловіків, що, мовляв, вони вкрали гроші.

У підсумку обидва кишенькові злодії стали першими піднімати шум і кричати водієві маршрутки, щоб той зупинив, нібито, вони бачили, хто вкрав гроші і зможуть його наздогнати.

Після зупинки кишеньковий злодій, що побільше, став тікати, його навіть намагалася схопити дівчина, але вирвала тільки сумку. А другого - кульгавого напарника "акуратно поклали на траву".

Кишеньковий злодій розповів, що він з Грузії, йому 38 років і звуть його Заза Шелія. В Україні живе останні три роки і тимчасово не працює.

При цьому він стверджує, що гроші не крав, а знайшов їх і хотів повернути хлопцеві.

Відео: У Києві спіймали кульгавого кишенькового злодія в маршрутці (Київ Оперативний)

Користувачі мережі висловлюють своє невдоволення в коментарях:

  • Кончені уроди. Руки ламати.
  • Щипачі вже не ті...
  • Команда реформаторів з сонячної Грузії.
  • Треба карати на місці!