ua en ru

Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)

Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото) Фото: Андрій Макаревич, лідер гурту "Машина времени" (УНІАН)

Російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макревич відвідав з гастролями кілька міст в західній Україні, і поділився прекрасними враженнями від побаченого, а також тепло висловився про місцеву публіку.

Про це знаменитий артист написав 9 травня у своєму Facebook.

Макаревич розповів, що побував в ході поїздки і виступів з джазовим ансамблем Yo5 по західних областях України в Тернополі, Хмельницькому, Рівному, Чернівцях та Кам'янці-Подільському. Рокер зазначив, залишився приємно здивований чистотою цих міст, красою архітектури та інфраструктурою.

"Я, зізнатися, очікував побачити все-таки деяку глушину - маленькі міста по 200 000 людей. А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту. І дуже хороших глядачів", - йдеться в публікації.

Також Макаревич виклав у мережі фото з відвіданих міст. На знімках видно знаменитий Чернівецький університет, старовинна Кам'янець-Подільська фортеця, різні театри, церкви та храми, пам'ятні будівлі, прості вулиці та будинки...

Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)

Макаревич розповів про враження від поїздки по західній Україні (фото: facebook.com/makarevichav)

Пост викликав масу коментарів в мережі. Макаревичу бажають прекрасної поїздки і подорожі по Україні, запрошують відвідати інші міста, кличуть на концерти. Також деякі юзери іронізують в контексті здавалося/виявилося, і жартують щодо "картинок" про Україну від деяких пропагандистів.

 • Ласкаво просимо!
 • Нічого собі глушині! Що ж Ви так. Це наймиліша і затишна частина України. І в Житомирі теж чекаємо
 • До глушини у Київ заїдете?
 • Ось в такій "розваленій" Україні й живемо) Просто з "голоду" опухаємо) Андрію, а Ви помітили, що на вулицях мало людей? Всі "звалили" в ЄС на"заробітки"... "ніщеброди"))) Жах).
 • Дякую за публікацію. Вдалих гастролей, Андрій Вадимович!
 • Приголомшливо. Чисто і по-європейськи

Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)

Макаревич вирушив з виступами до кількох міст у західних областях України (фото: facebook.com/makarevichav)

 • Дякую за теплий відгук про мою країну.
 • Дякую за хорошу новину. Бажаю Україні процвітання!
 • Щасливого перебування у нас! Завжди раді гарним людям із відкритим щирим серцем!
 • Чим, все ж таки, ще відрізняється Україна від Росії - вирівняним рівнем культури по території. Тут кожен має свої територіальні особливості й ці особливості приймають, поважають і люблять... У Києві однаково з повагою ставляться до всіх регіонів та їх представників... А вже поїхати і зануритися в місцеві краси!
 • Так адже ж Європа...

Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)Макаревич розповів про поїздку по західній Україні: побачив не те, що очікував (фото)

Макаревич показав знімки зі своєї поїздки по Західній Україні (фото: facebook.com/makarevichav)

 • Дуже красиво! Аншлагу Вам, Андрію Вадимовичу!
 • Не забудьте в глухий Львів заїхати
 • Завжди раді Вам в Одесі!
 • Вітаю у вільній Україні!

Гастролі Макаревича з джазовим ансамблем Yo5 по Україні почалися чотири дні тому. За цей час музиканти виступили в деяких містах західної України, і на них ще чекають концерти в інших обласних центрах на Півночі, Півдні, Сході та Центрі України.

Відео: Макаревич з джазовим ансамблем Yo5 виступив у Рівному

Відео: Макаревич з джазовим ансамблем Yo5 виступив у Тернополі