ua en ru

Під Львовом дівчинка впала у багаття на сімейному пікніку: батьки вирішили "шаманити"

Під Львовом дівчинка впала у багаття на сімейному пікніку: батьки вирішили "шаманити" Фото: колаж РБК-Україна

Батьки лікували опіки на тілі дочки шкірою коня. Дитина потрапила в реанімацію

Дівчинка впала в багаття під час сімейного відпочинку на природі. Жахливий інцидент стався під Львовом на пікніку в лісі під час святкування ювілею бабусі. Семирічна Богдана була госпіталізована з глибокими опіками обличчя, руки та частини грудей. Про це повідомляє місцеве видання Galnet.

Як розповіла мама постраждалої дівчинки Олена, сім'я стала готуватися до відпочинку і дитина перебувала під наглядом. Однак цього нагляду виявилося не досить, і дівчинка впала у вогонь.

Справа в тому, що Богданка зі своїм молодшим братиком сперечалися, хто перший почне смажити картоплю на шампурі. Хлопчик легенько штовхнув свою сестру, і вона опинилася в багатті.

Дівчинка близько двох тижнів пролежала в реанімації, при цьому кілька днів - майже нерухомо. Лікарі опікового відділення Львівської обласної клінічної лікарні №8 заборонили їй виходити на сонце протягом місяця. У Богданка на шкірі залишилися плями.

За словами батьків, дівчинка тепер ховається від людей, бо соромиться своїх опіків.

Завідувач опіковим відділенням Львівської облабольницы Василь Савчин розповів, що діти часто потрапляють у такі ситуації через неуважність дорослих. Він також зазначив, що батьки Богданки займалися самолікуванням замість того, щоб їхати в лікарню - вони посипали рани засушеної шкірою коня, і звернулися до медиків тільки після того, як дитині стало вже зовсім погано.

Під Львовом дівчинка впала у багаття на сімейному пікніку: батьки вирішили "шаманити"

Ілюстративне фото (facebook.com/screennews.ad)

Як повідомлялося раніше, днями в Запоріжжі дівчину облив окропом її співмешканець поки вона спала. Хлопець старався, щоб гаряча вода потрапила в горло дівчині, і в загальній складності вилив на неї 4 літра окропу.

Також ми писали про те, що нещодавно в Запоріжжі поховали дівчину, яку облив бензином і підпалив її хлопець.

Нагадаємо, раніше в Харкові п'ятирічний хлопчик впав у багаття під час святкування Івана Купала. Він потрапив у реанімацію, але через деякий час помер.