ua en ru

Кращі українські пісні про осінь, які назавжди замінять обридлий трек Шуфутинського

Кращі українські пісні про осінь, які назавжди замінять обридлий трек Шуфутинського Кращі українські пісні про осінь замість треку "3 сентября" (колаж РБК-Україна)

Михайло Шуфутинський і його пісня "3 сентября" щороку на початку вересня чомусь знову і знову виринає у підсвідомості українців. І аж настільки, що багато хто не втримується, аби цілими днями слухати цей трек. Роблять це навіть ті люди, які слухають доволі непогану музику й нібито зневажають так званий "російський шансон".

Але більшій частині українців примітивна пісня Шуфутинського і недолугі жарти про 3 вересня вже осточортіли.

Тому Styler пропонує усім топ саме українських пісень про осінь, які назавжди мають витіснити російську пісеньку (яку, до слова, написав Ігор Крутой) з нашого інформаційного простору.

Кращі українські пісні замість Шуфутинського і його "3 сентября"

Десятки українських артистів мають у своєму репертуарі круті композиції про осінь, або про якийсь один з місяців цієї пори року.

Свідченням тому є хоча б кількість хештегів #МузикаОсені у рамках всеукраїнського флешмобу, запущеного ресурсом MVUA.

До речі, вже кілька років замість "я календарь переверну" Шуфутинського мільйони українців насолоджуються хітом гурту "Плач Єремії" "Вона". Саме ця пісня і навіть жарти про неї ("ми усі розбіжимося по русифікованих містах... і лагідно їх українізуємо") заполоняють наш інформаційний простір вкінці серпня-напочатку вересня. І це прекрасно!


А ось ще кілька пісень, які принесуть вам насолоду при прослуховуванні в ці осінні дні.

KOZAK SYSTEM - "У осені очі твої"


Оксана Муха - "Осіннє кохання"


Віктор Винник і МЕРІ - "Осінь"


Олег Собчук & Марта Шпак - "Осіння історія"


Один в каное - "Осінь"


БЕZ ОБМЕЖЕНЬ - "Листопад"


Alyosha - "Осінь"


Океан Ельзи - "Осінь"


MOGILEVSKA - "В Києві осінь"


Олег Скрипка - "Зоряна осінь"


А якщо вам хочеться чогось більш старішого і естрадного - тоді тримайте хіт Іво Бобула. "А вже осінь прийшла у мій сад" по стилю найбільш схожа з треком "3 сентября". Але набагато краща!


Тож слухаймо українську музику. Бо, насправді, сьогодні тащитися від Шуфутинського і всіляких "нафталінових" російських виконавців на кшталт Валерія Леонтьєва, Лариси Доліної, Ірини Аллегрової та інших - це, м'яко кажучи, моветон і ознака несмаку.