ua en ru

У цих банках України курс долара та євро сьогодні найвигідніший (список)

У цих банках України курс долара та євро сьогодні найвигідніший (список) Фото: курс валют в Україні (Віталій Носач, РБК-Україна)

Офіційний курс долара НБУ зафіксував на рівні 29,25 грн, яким він був на момент початку війни. Курс євро складає 32,12 грн. Проте вартість іноземної валюти у банках України та обмінниках відрізняється від встановленої Нацбанком.

Докладніше про те, де вигідніше міняти валюту і як простіше це зробити - у нашому матеріалі нижче.

Курс долара та євро на сьогодні

Вартість долара США була "заморожена" Нацбанком у показниках, які були на 24 лютого – у день вторгнення військ РФ в Україну. На 25 березня 2022 року курс долара становить 29,25 грн.

Курс євро до гривні також був зафіксований практично весь місяць, але з 23 березня НБУ знизив вартість іноземної валюти, і зараз 1 євро коштує 32,12 грн.

Середній курс купівлі/продажу долара в українських банках складає 29,25/30 грн.

У цих банках України курс долара та євро сьогодні найвигідніший (список)

Курс долара в банках України (скриншот minfin.com.ua)

Середня вартість покупки євро в банках України - 32,21 грн. Продаж – 32,96 грн.

У цих банках України курс долара та євро сьогодні найвигідніший (список)Курс євро в банках України (скріншот minfin.com.ua)

Курс долара в обмінниках на сьогодні в середньому в Україні 32,08/32,72 грн. Курс євро – 35,88/36,52 грн.

Який найпростіший спосіб обміняти валюту

В умовах війни обмін валют у касах банків суттєво ускладнився, а купувати чи продавати готівку в обмінниках невигідно через високий курс на "чорному" ринку.

Найбільш зручним та швидким способом є обмін валют через онлайн-банкінг. Для цього необхідно мати картку у доларах чи євро. Її можна оформити онлайн прямо в додатку або особистому кабінеті на сайті банку. Такою карткою можна вільно користуватися в Україні та за кордоном, оплачувати покупку квитків, товарів та послуг.

Курс валют в українських онлайн-банках

Курс долара ПриватБанку в онлайн банкінгу Приват24 на 25 березня складає 29,254 грн - покупка; 29,585 грн - продаж. Купити євро можна за 32,08 грн, а продати за 32,679 грн.

У цих банках України курс долара та євро сьогодні найвигідніший (список)Курс валют у monobank:

  • купівля долара США – 29,25 грн, продаж – 29,99 грн;
  • купівля євро – 32,26 грн, продаж – 33,08 грн.

В Ощад24/7 долар можна купити за 29,25 грн, продаж валюти за курсом – 29,7 грн за 1 долар. Курс євро для операцій з картковим рахунком: покупка – 32,12 грн, продаж – 32,6 грн.

В Україні збільшили ліміт на зняття готівки у валюті

З 21 березня українці можуть зняти готівку в іноземній валюті в еквіваленті 100 тисяч гривень на день. Національний банк України збільшив ліміт, раніше він становив еквівалент 30 тисяч грн.

Також це рішення НБУ розповсюджується на зняття валюти за кордоном з рахунків в іноземній валюті, відкритих в українських банках.

Встановлені ліміти не стосуються використання платіжних карток для розрахунків в Україні та за її межами. Вони здійснюються без обмежень.