ru ua

Кріпосна - 23 і 24 серії 1 сезону дивитися онлайн

Кріпосна - 23 і 24 серії 1 сезону дивитися онлайн Лідія Шефір остаточно вирішила помститися Кріпосній, яку вона звинувачує у смерті Косача ...

Двадцять третя і двадцять четверта серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір 14 березня

Сьогодні, 14 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 23,24 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна - 23 і 24 серії 1 сезону дивитися онлайн

В ефірі телеканалу СТБ були представлені останні серії першого сезону серіалу Кріпосна, які залишили багато питань перед стартом другого сезону.

Так, наприклад, після смерті Анни Іванівни Червінської, розгорнулася справжня боротьба за спадок поміщиці, за яке, що жахливо, буквально готові були повбивати один одного її чоловік і син. Кому дістанеться будинок, а кому дорогий рояль поміщиці? І головне, хто зможе розпоряджатися долею Кітті?

Власне кажучи, саме той, хто і отримає право володіти Кітті, відразу забажає продати її на акціоні. Скільки готові віддати поміщики за юну, красиву та ще й освічену кріпосну? А раптом вона виявиться зовсім не в тих руках, в яких її хотіла б бачити покійна хрещена ...?

Крім того, продовжить розвиватися конфлікт між чоловічою частиною сім'ї Червінських, адже Григорій ніяк не зможе пробачити батькові той факт, що він відразу ж після смерті матері, привів в будинок коханку Яхонтову, яку фактично зробив господинею маєтку.

У заключній серії першого сезону глядач побачить на що здатний новий господар Кітті, і як він (або вона) буде знущатися над бідною кріпосною...

Серіал Кріпосна виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.