Кріпосна - 21 і 22 серії 1 сезону дивитися онлайн

Кріпосна - 21 і 22 серії 1 сезону дивитися онлайн
Для Кітті наступають найважчі дні в житті ...

Двадцять перша і двадцять друга серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір 12 березня

Сьогодні, 12 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 19,20 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна - 21 і 22 серії 1 сезону дивитися онлайн

До кінця першого сезону залишаються лічені серії, а події, які відбуваються в новому костюмованому серіалі телеканалу СТБ, набувають справді моторошний відтінок.

Нагадаємо, що в попередніх серіях Кріпосної, Олексій Косач викликав на дуель Григорія Червінського, звинувативши його в нечесному присвоєнні військових нагород. Дуель мала відбутися на світанку, але хитрий Червінський запропонував Олексію зустрітися, щоб обговорити ситуацію, що склалася, проте зустріч вийшла з-під контролю, завершившись бійкою збожеволілих чоловіків.

Все вирішив один підлий постріл Червінського, який потрапив Косачу прямо в серце. Звичайно ж, Григорій Петрович відразу ж вирішив замести сліди, написавши, нібито від імені Косача, передсмертну записку.

Тіло Косача знайшли тільки через деякий час. Виявив бездиханного Олексія його найближчий друг Микола Дорошенко. Треба сказати, що служителям порядку, які прибули на місце вбивства, варіант з самогубством здався абсурдним, тому над сімейством Червінський згустилися хмари ...

Але головне, як відреагує на смерть свого коханого Кітті? І хто наважиться сказати їй страшну новину?

Серіал Кріпосна виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся