Кріпосна - 19 і 20 серії 1 сезону дивитися онлайн

Кріпосна - 19 і 20 серії 1 сезону дивитися онлайн
Дуель Григорія Червінського та Олексія Косача ... Чи відбудеться вона на світанку?

Дев'ятнадцята і двадцята серії нового проекту телеканалу СТБ, Кріпосна, вийшли в ефір сьогодні, 12 березня

Сьогодні, 12 березня, відбулися чергові серії нового костюмованого серіалу Кріпосна, який виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Дивитися 19,20 серії серіалу Кріпосна за посиланням:

Кріпосна - 19 і 20 серії 1 сезону дивитися онлайн

За чотири серії до кінця першого сезону серіалу, глядача чекає продовження боротьби Олексія Косача за кріпосну Кітті. Їх заплановану втечу була розкрита, а любов всього його життя, надовго потрапила в немилісь до сімейства Червінських, які за таку зраду, заточили її в підвалі.

Косач дізнається про цю ситуацію і відправляється в маєток Червінських, щоб відновити справедливість і визволити дівчину з цього рабства. Однак Кітті, як ніби підмінили, вона при всьому чесному народі, говорить про те, що з нею обходяться добре.

Олексій не повірив в цю історію, влаштувавши справжній скандал, попутно звинувативши Червінського-молодшого в боягузтві на війні, а також липових нагородах. Григорій Іванович, природно, заперечував ці звинувачення, але Косача вже було не зупинити.

Він викликав свого ворога на дуель, яка повинна була відбутися на світанку.

Серіал Кріпосна виходить на телеканалі СТБ з понеділка по четвер о 20:00.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся