ru ua

У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)

У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео) У Києві поліція штурмувала ресторан через карантин (фото: facebook.com/bochkala)

У Києві знайшли рестораторів - порушників карантину і жорстоко покарали

У Києві поліція взяла штурмом ресторан "Гавана" після того, як активісти викрили їх у порушенні карантину вихідного дня. Заклад на березі Дніпра продовжив приймати відвідувачів у суботу, 14 листопада, а столик можна спокійно забронювати в інтернеті.

Журналіст Роман Бочкала показав у Facebook, як два автобуси поліції боролися зі злісними порушниками.

"Карантин вихідного дня не для всіх. Респектабельний ресторан Гавана, на березі Дніпра, вирішив, що може працювати. Це легко видавали гарячі вогні і припарковані авто. Ковід, пандемія, всім складно? Не, не чули!" - пише Бочкала.

У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)У Києві поліція взяла штурмом елітний ресторан через порушення карантину (відео)

У Києві поліція штурмувала ресторан через карантин (відео: facebook.com/kievtypical)

У результаті активісти організації "Стоп корупції" викликали поліцію, але правоохоронців не пустили. Замість цього одного з активістів вдарили в обличчя. Все закінчилося викликом двох автобусів "штурмовиків". Останні в ресторан таки проникли, співробітників поклали на підлогу й "пов'язали".

"Хлопці нахабні до жаху. Правозахисника, який викликав поліцію, вдарили в обличчя. Заради об'єктивності за час рейду це перший київський ресторан, який порушив карантин. З'ясовуємо чия ця Гавана", - додав Бочкала.

В один з київських ресторанів, який вирішив не закриватися на карантин, під виглядом відвідувачів прийшли активісти і викликали поліцію.

В один з київських ресторанів, який вирішив не закриватися на карантин, під виглядом відвідувачів прийшли активісти і викликали поліцію. Адміністрація вирішила не впускати патруль і закрили заклад з відвідувачами всередині. Активісти заявили, що перебувають у заручниках, за що один із них отримав удар від адміністратора. Після чого копи зламали двері. Повідомляється, що на місці два автобуси з поліцейськими. В даний момент ведуться слідчі дії.

Posted by Типовий Київ on Saturday, November 14, 2020

У Києві поліція штурмувала ресторан через карантин (відео: facebook.com/kievtypical)

Тим часом користувачі мережі накинулися на активістів за зайву пильність. В коментарях вони обурені тим, що бізнесмени страждають через нові обмеження.

  • "Я вангую, активісти ходять по ресторанах і намагаються вибити гроші за те, що працюють, а хто не платить, на того мусорів викликають;
  • Активісти не дуже люди, по-чесному. Задовбали своїм карантином;
  • Цирк... Краще б поліція так працювала, там, де це дійсно потрібно... А то знайшли найбільш злісних правопорушників;
  • У нас активісти давно вже в ролі стукачів і провокаторів", - пишуть коментатори.

Нагадаємо, що з 14 листопада в Україні почав діяти карантин вихідного дня. Відповідно до нових обмежень, суботами і неділями заклади громадського харчування мають працювати виключно на винос.

Раніше ми писали, що для пенсіонерів зробили важливе уточнення з приводу роботи карантину вихідного дня.