ua ru

Маніяк накинувся на школярку посеред вулиці: деталі НП під Черніговом

Маніяк накинувся на школярку посеред вулиці: деталі НП під Черніговом Під Черніговом маніяк ледь не згвалтував школярку посеред вулиці (колаж: РБК-Україна)

Насильник щойно звільнився з місць позбавлення волі

Насильство над 15-річною школяркою вчинив рецидивіст, раніше засуджений за вбивство. Злочин було скоєно прямо посеред вулиці в одному з сіл Городнянського району Чернігівської області. Про це повідомив замглави Національної поліції В'ячеслав Аброськін, а також прес-служба поліції в регіоні.

Відомо, що 26-річний чоловік підійшов до дитини і представився посадовцем, що виконує службове завдання. Потім він дістав ніж та почав погрожувати дівчині.

Нелюд залякав школярку і без її згоди намагався вчиняти різноманітні насильницькі дії сексуального характеру, схиляв дівчину до інтимного зв'язку, торкався її статевих органів.

"Дівчина намагалася втекти, але покидьок наздогнав її та задовольнив свої потреби й після того звільнив її", - пише Аброськін.

Лише зранку дівчинка наважилася розповісти про це матері, яка одразу ж звернулася до поліції.

Правоохоронці провели подворовий обхід і швидко вийшли на слід злочинця. Ним виявився мешканець сусіднього селища, що нещодавно відсидів за вбивство.

Маніяк накинувся на школярку посеред вулиці: деталі НП під Черніговом

Під Черніговом маніяк ледь не згвалтував школярку посеред вулиці (скрін: facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

За вчинене нелюду загрожує від 5 до 7 років за ч. 3 ст. 153 Кримінального кодексу України (сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи).

Раніше ми писали про те, що з'явилися нові шокуючі деталі про загибель матері та двох дітей в одній з квартир у Скадовську.

До слова, нещодавно в Сумській області 12-річний хлопчик вчинив самогубство. Правоохоронці звинувачують "ігри смерті".

Також ми писали про те, що у Києві за один день з вікон випало дві дитини. Дворічні малюки впали, опершись на антимоскітну сітку.