Майте совість: Філарет звинуватив Епіфанія у невірі в Бога

Майте совість: Філарет звинуватив Епіфанія у невірі в Бога
Філарет звинуватив Епіфанія в тому, що він не вірить в Бога (колаж: РБК-Україна)

Філарет попросив Епіфанія не втручатися у справи УПЦ Київського патріархату

Почесний патріарх Філарет звернувся до митрополита Епіфанія з проханням відкликати лист в "Ощадбанк" про закриття рахунків УПЦ КП і не втручатися у справи церкви Київського патріархату. При цьому Філарет звинуватив предстоятеля Православної церкви України в тому, що він не вірить в Бога. Відповідний лист оприлюднила прес-служба УПЦ КП.

Патріарх Філарет вказав митроплиту Епіфанію на те, що після виходу УПЦ Київського патріархату зі складу ПЦУ, Епіфаній не має ніякого відношення до УПЦ КП і тому будь-які його рішення та постанови не мають до Київського патріархату ніякого відношення.

Майте совість: Філарет звинуватив Епіфанія у невірі в Бога

Почесний патріарх Філарет (фото: РБК-Україна)

"Не руйнуйте Церкву, яка була створена великими трудами і скорботами, але не вашими. Побійтеся Бога! Якщо ви в нього не вірите, то майте хоча б людську совість", - заявив Філарет.

Крім того, почесний патріарх і предстоятель УПЦ КП зазначив, що створена 27 липня Ліквідаційна комісія також не має ніякого відношення до Київського патріархату.

До речі, нещодавно почесний патріарх Філарет звернувся до Володимиру Зеленському і попросив захистити його від "рейдера" Епіфанія.

Раніше повідомлялося про те, що Філарет порівняв себе з Ісусом Христом. Він вважає, що він як син Божий, а Епіфаній - Юда, що продав Ісуса.

Також ми писали, що Філарет образився через інформацію про те, що нібито на його здоров'я вплинув якийсь препарат, виписаний лікарями.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся