ua ru

У Харкові чоловік затопив 15 квартир: зрізав батареї і поїхав за кордон (фото)

У Харкові чоловік затопив 15 квартир: зрізав батареї і поїхав за кордон (фото) У Харкові чоловік затопив 15 квартир (Віталій Носач РБК-Україна)

У Харкові три дні без тепла перебуватиме п'ятиповерхівка. Зазначається, що 14 жовтня у будинок дали опалення, однак один з його під'їздів, а це 15 квартир, затопило водою.

Так, усе сталося через сусіда, який у своїй квартирі на п'ятому поверсі вирізав труби й затопив інші квартири, - пише "Суспільне".

За словами мешканки будинку на вулиці Миру Тетяни Новікової, навесні бачили сусіда востаннє, а потім він поїхав на заробітки, а зараз з ним зв'язатися не можуть.

"Він пиячить. Перед травневими святами бачили як він виносив, зрізав ванну. Ми самі до вчорашнього дня нічого не знали, ніхто ж до нього туди не підіймався",— каже Тетяна Новікова.

Також у родини Ольги Шевченко вода у квартирі з верхніх поверхів накопичилася у нависній стелі дитячої кімнати, тому дітей змушені тимчасово відселити.

"Спочатку ми думали, що воно промокло тільки з краю і ми частково знімемо. А коли стали знімати, воно все вогке, все кришиться, крихке, і прийшлося все знімати", — каже вона.

У Харкові чоловік затопив 15 квартир: зрізав батареї і поїхав за кордон (фото)У Харкові чоловік затопив 15 квартир: зрізав батареї і поїхав за кордон (фото)У Харкові чоловік затопив 15 квартир: зрізав батареї і поїхав за кордон (фото)У Харкові чоловік затопив 15 квартир (suspilne.media)

Як розповів юрист Роман Чумак, відшкодувати збитки має власник квартири на п'ятому поверсі. Тому, якщо він цього не зробить, то мешканці будинку звернуться до суду з груповим позовом. Окрім того, якщо у нього немає коштів, то виконавець має право примусово продати квартиру.

"Якщо у людини немає коштів, до прикладу, ніде не працює, виконавець має право примусово продати квартиру і таку людину виселити, оскільки вже ця квартира продана, гроші будуть сплачені тим людям, які постраждали, а різниця буде видана власнику цієї квартири", — пояснив юрист.