ua en ru

Гросу зізналася, який найдорожчий подарунок отримувала від Полянського

Гросу зізналася, який найдорожчий подарунок отримувала від Полянського Фото: Аліна Гросу (instagram.com/alina_grosu)

Аліна Гросу розповіла про сюрпризи від свого нареченого Романа Полянського. За словами української співачки, хлопець за весь час, що вони разом, дарував їй багато різних подарунків, включаючи телефон, iPad і навіть гроші.

Про це вона розповіла в програмі "Зірковий шлях".

Вона також розповіла про те, що коханий дарував їй безліч різних браслетів, які вона не носить, тому що просто не знає, який вибрати.

Співачка зізналася, що в період життя, коли їй було дуже погано Полянський подарував їй кліп на пісню "Арестован", і це найдорожчий для неї сюрприз. При цьому Полянський був не тільки режисером цього кліпу, а й зіграв там головну роль.

Гросу зізналася, який найдорожчий подарунок отримувала від Полянського

Аліна Гросу та Роман Полянський (instagram.com/alina_grosu)

Незважаючи на таку щедрість з боку коханого, Аліна Гросу запевнила, що її друге весілля не буде таким гучним, як перше. Тоді торжество проходило в Італії, куди також запросили виступати зірок. Церемонія обійшлася родині в 100 тисяч доларів.

Тепер Гросу мріє про більш скромне весілля, на якому будуть тільки найближчі люди.

Зазначимо, що і Аліна Гросу і Роман Полянський розлучені і разом зустрічаються вже майже 2 роки. Хоча вони не відразу почали афішувати свої стосунки. Заради коханої актор переїхав з Росії до Києва.

Аліна Гросу - Арестован (відео: YouTube)