Гороскоп на тиждень: ці знаки Зодіаку змінять життя на осіннє рівнодення

Неділя 20 вересня 2020 21:38
Гороскоп на тиждень: ці знаки Зодіаку змінять життя на осіннє рівнодення
Гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня (фото: freepik)

Гороскоп на тиждень обіцяє велику удачу багатьом знакам Зодіаку, а комусь потрібно відпочити

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 вересня для всіх знаків Зодіаку підкаже, кому зірки приготували райдужні перспективи, а для кого настає складний повний перешкод період. Цей час стане особливим ще й тому, що нас чекає день осіннього рівнодення - коли день стане дорівнювати ночі - він настане о 16:30 22 вересня.

Астрологи кажуть, що в цей період думки і бажання мають властивість матеріалізуватися, тому думайте про хороше, надсилайте Всесвіту правильні сигнали, і все у вас буде добре! А поки ж пропонуємо ознайомитися з тими перспективами, які зірки приготували нам у найближчий тиждень. Про це пише ТСН.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Овна

Вашим слоганом на цьому тижні повинен стати "Всьому свій час". Це допоможе вийти без втрат зі складних ситуацій. Якщо ж ви продовжите катувати себе емоційно і перенапружуватися, піде психосоматична реакція. Але при розумному підході можна багато чого змінити у своєму житті. Цей період чудовий для коригування та перегляду своєї діяльності, соціальної активності. Зверніть увагу на поради старших, керівництва. Можливо їх порада та досвід допоможуть уникнути невдач. А ось в офіційні інстанції краще не ходити на цьому тижні.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Тельця

Все для вас складається потрібним чином, щоб уникнути суперечностей. А ось особисті відносини можуть проходити випробування на міцність через критичність, нестриманість, крайнощі у вчинках і словах. Можуть змінитися плани щодо поїздок, відряджень, але це хороший шанс переглянути доцільність ваших планів, вірно розподілити час і пріоритети. Протягом тижня ви часто будете в центрі, отримаєте захоплення оточуючих. Тому, щоб максимально використовувати можливості цього періоду, потрібно ідеально виглядати, не шкодуючи грошей на зовнішнє облаштування.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Близнюків

Багато чого вийде легко, без перешкод, але з іншої сторони ви можете розлінитись і розгубити всі шанси. Починається хороший період для вирішення ділових і фінансових питань, а також страхування, боргів, аліментів, спадщини. Можливе надходження таємної інформації, незвичайних звісток, минулі події можуть нагадати про себе. Вдалий час для будь-якого виду ділової та розумової діяльності, для переговорів із впливовими людьми, обговорень та виступів, роботи з документами, укладання угод.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Раку

Головний акцент для вас буде на роботі, кар'єрі, здоров'ї. Впевненість і комфорт зараз, в першу чергу, залежить від ясності і порядку - не тільки в речах, але і в думках, емоціях. А ось для інтелектуальної праці даний період є несприятливим. Це ж відноситься і до встановлення контактів з близькими - ймовірно відсутність взаєморозуміння, омани і сумніви. Буде знижена здатність до об'єктивної оцінки того, що відбувається, тому не поспішайте приймати рішення і робити висновки. Постраждають також сприйняття, пам'ять, здатність засвоєння отриманих знань.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Лева

Приділіть більше уваги питанням, пов'язаним з комунікацією й спілкуванням. Виникне маса турбот і дрібних справ, що не залишать місця святу. Багато часу займають розмови про здоров'я, консультації з фахівцями в цих сферах. На цьому тижні активізуються питання, пов'язані з роботою, може змінитися напрямок діяльності. Якщо ви відпустите категоричність і вимогливість, зможете розв'язати питання, які не вдавалося вирішити протягом тривалого часу. Сприятливий період для будь-яких справ і для відносин, але намагайтеся вислуховувати опонента, будувати свою бесіду так, щоб партнерові було комфортно.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Діви

З'являться шанси поліпшити свої ділові, соціальні, фінансові зв'язки, зробити їх більш ефективними. Відкриються можливості для переходу на нові рівні в усіх сферах. Справи, що були відсунуті на довгий час, можуть вирішитися на цьому тижні. Гарний час для планування довгострокових проектів. Чекайте заохочення від начальства, підвищення в посаді, прихильності впливових осіб, здобуття покровителів. Вдало реалізуються звернення в офіційні інстанції. Також можливий певний прогрес в матеріальному відношенні. Вдалий час для вирішення правових питань.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Терезів

Красиві слова і вчинки, зовнішня поступливість і те, що називають хорошими манерами, дозволять вам добитися від людей бажаного. Зросте талант управління людьми словом, причому ви будете здатні впливати на великі колективи людей. Ви станете дещо залежними від емоцій і прихильностей і будете пристрасними, тому при виборі може віддати свій голос улюбленцю. Але в діловій сфері краще орієнтуватися на взаємну вигоду і користь, професійні якості людини, що допоможе уникнути помилок.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Скорпіона

Якщо правильно використовувати можливості цього періоду, то ваша сила волі, винахідливість і напір дадуть можливість багато чого змінити в житті і вдало вирішити важливі завдання. Використовуйте цей час для трансформації стилю і методів роботи, взаємин з партнерами, заміни всього застарілого і непотрібного. Вдалий час для звернення в офіційні структури. Період сприятливий для того, щоб поліпшити, якісно змінити свої близькі стосунки, розірвати рутинні зв'язки, відкинути все, що на даному етапі заважає вашому розвитку.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Стрільця

Для вас настане сприятливий період урівноваженості і гармонії. Відносини будуть більш довірливими, вас чекає успіх у суспільному житті, любовних відносинах. Люди мистецтва надихнуться для нових творчих робіт. Перебувайте більше в суспільстві інших людей, щоб повністю використати цей сприятливий період. Вдало складатимуться ділові стосунки з протилежною статтю. Можливий прибуток, невеликі премії від начальства. Для здоров'я, зміцнення і душевних сил, зняття напруги і накопичених негативних емоцій, відвідайте видовищні заходи.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Козерога

Вірогідні погані новини, плутанина в службових справах, порушення трудового розкладу, проблеми з транспортом та інші дрібні невдачі. Це все розхитає вашу нервову систему. Також збільшиться ймовірність неправильного розподілу грошових коштів. Цей час добре підходить для серйозних розмов з партнерами. Важливо не пред'являти до оточуючих вас людей, надто високі вимоги, інакше можна втратити їх повагу. Дискусії можуть бути конструктивні, якщо вистачить сил не доводити процес до конфліктів.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Водолія

Ви зможете подолати деякі перешкоди і перешкоди. Хороший період для угод, реорганізації. Вдалими виявляться ділові візити, звернення до влади, в офіційні структури. Хороший період для планування, нарад, виступів. Будьте готові, що ви зіткнетеся з сильним опором інших думок і інтересів. Якщо ви подолаєте цю напругу і грамотно відреагуєте на провокації, отримаєте серйозне просування в кар'єрі і визнання колективу. Добре в цей період займатися спортом і активним відпочинком, ходити на побачення - ви будете привабливі для протилежної статі.

Гороскоп з 21 по 27 вересня для Риб

Сприятливий період для творчої роботи, гармонійно проходять пояснення з коханою людиною. Хороший період для усунення протиріч, налагодження стосунків з рідними та близькими. Імовірне надходження таємної інформації, незвичайних звісток. Будь-який вид ділової та розумової діяльності, переговори, обговорення та виступи, принесуть результати. Можливі нові корисні зв'язки, незвичайний поворот у стосунках з колегами та партнерами. Підвищиться ваша впевненість і надійність, а також з'являться шанси для вдалого завершення проектів. Це період, коли успіх залежить від вашої витримки, спокою і концентрації.

Раніше ми писали, які небезпеки несе день осіннього рівнодення у високосний рік.

Також повідомляли у жіночому гороскоп на період з 21 по 27 вересня, хто зможе здійснити заповітне.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся