ua ru

У Німеччині за шалені гроші продають авто "Нива": у чому його унікальність (фото)

У Німеччині за шалені гроші продають авто "Нива": у чому його унікальність (фото) Колаж РБК-Україна: у Німеччині продають унікальний автомобіль "Нива"
Автор: Styler

У Німеччині виставили на продаж унікальний екземпляр авто LADA 4x4 (Niva Legend). Автомобіль зроблений в кузові пікап, в який його перетворила місцева фірма.

Оголошення з'явилося на популярному онлайн-майданчику. Чому цей автомобіль такий дорогий, і як він виглядає - читайте в нашому матеріалі нижче.

У чому унікальність авто?

Як видно на фотографіях, "Ниві" переробили задню частину кузова, видалили двері і встановили нові бокові вікна з тонуванням.

Щоб вмістити невелику вантажну платформу, зварену зі сталевих листів, позашляховику розтягнули колісну базу.

Крім цього, у автомобіля з'явився багажник на даху і додаткові "люстри".

Також в цій "Ниві" стандартний 1,7-літровий бензиновий двигун, що розвиває 83 кінські сили і 129 Нм крутного моменту. Пару йому становить п'ятиступінчаста механічна коробка передач, Привід - повний.

До слова, автомобіль продають аж за 36 тис. доларів. За ці гроші можна купити хорошу іномарку.

У Німеччині за шалені гроші продають авто "Нива": у чому його унікальність (фото)У Німеччині за шалені гроші продають авто "Нива": у чому його унікальність (фото)У Німеччині за шалені гроші продають авто "Нива": у чому його унікальність (фото)

Фото: "Нива", яку продають за 36 тис. доларів (ooyyo.com)