ua ru

"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школи

"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школи Фото: Олена Зеленська з дочкою (instagram.com/olenazelenska_official)

Дружина президента України Олена Зеленська дуже сподівається, що всі діти восени зможуть повернутися до навчання. ЇЇ дочка випускниця вже визначилася, куди буде поступати.

Про це перша леді розповіла на відео в Instagram.

Куди буде поступати дочка Зеленського

За словами Олени Зеленської в такий важкий для країни час у її дочки не буде випускного в школі, але вона своє рішення не змінила і збирається вступати до українського вишу.

"Ми свої плани не хочемо змінювати. Я на неї не тиснула, це було її рішення. І я щаслива, тому що не хотіла розлучатися. Вона буде здавати мультимедійний тест і зараз до нього готуватися", - розповіла перша леді.

Зеленська щаслива, що вони будуть разом в Україні. Професію, яку обрала донька, Олена не сказала.

"Це гуманітарний напрямок", - натякнула вона.

Що стосується 9-річного Кирила, то він, як інші його однолітки, мріє першого вересня повернутися в школу і побачитися з однокласниками.

Що відомо про доньку Зеленських

Олександрі Зеленській зараз 17 років, вона народилася у 2004 році в Києві.

Саша навчалася в Новопечерській школі в Печерському районі столиці.

"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школи"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школи"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школи"Це її вибір": стало відомо, де буде вчитися дочка Зеленського після школиСім'я президента Володимира Зеленського (фото:instagram.com/olenazelenska_official)