ua en ru

Це все стереотипи. Українцям розвіяли міфи про "дорогущу Британію"

Це все стереотипи. Українцям розвіяли міфи про "дорогущу Британію" Фото: українець розвінчав міфи про дорогу Великобританію (Getty Images)

Багато українців відмовляються переїжджати тимчасово до Великобританії, адже чули про її дорожнечу. Але це не зовсім так. Є речі, які тут обходяться зовсім недешево - це, наприклад, транспорт. А ось продукти в Британії обходяться дешевше, ніж у інших європейських містах.

Про це розповів українець Максим Циркель в Facebook.

Що коштує дійсно дорого

Навіть в маленьких містечках користуватися транспортом може бути дуже дорогим задоволенням, а ціноутворення позбавлене всякого сенсу. І чим менше місто, тим дорожче буде проїзд.

"Наприклад, в Лондоні будь-який автобус коштує 1.65£, а проїзд на всіх інших видах транспорту (метро і електрички) в межах 1-2 зони міста обійдеться в 2.60£. А ось, щоб приїхати додому в місті Ноттінгем, мені доводиться платити за автобус 4.30£", - розповів Максим.

Він зазначив, що в Лондоні ціни набагато вигідніші. Там краще купувати проїзний на всі види транспорту.

Цікаво, що міжміські автобуси коштують також, скільки і проїзд по місту. Чому це так - самі британці не розуміють.

Що обійдеться не так вже й дорого

Косметика і хімія

У Великобританії є кілька дуже великих мереж косметичних магазинів, де можна придбати все. Ціни дуже доступні.

"Наприклад, за 1£ ви легко знайдете гелі, шампуні, мило та інші продукти відомих брендів. Завжди багато знижок. Взагалі, у Великобританії дуже популярні магазини"все по 1£". У них продаються пристойні і брендові товари, а не Китай, як у нас", - зазначив Максим.

Кав'ярні та фаст-фуд

Випити кави в закладі можна від 0,99 до 3 фунти за найкреативніші напої, а даблчіз з маку буде коштувати 1,79.

"Ціни нижче доступні, ніж у Європі. Похід в ресторан зазвичай обійдеться вам подорожче. Середня вартість однієї основної страви - 15£", - інформує українець.

Алкоголь

Алкоголь дуже популярний у британців. Вони п'ють його багато. Пляшка вина коштує від 3 фунтів, шампанське 5.

Максим запевнив, що продуктовий набір, який він закупив на 5-6 днів, коштував йому 31 фунт. На фото він показав, що саме в нього входить.

Це все стереотипи. Українцям розвіяли міфи про "дорогущу Британію"

Це все стереотипи. Українцям розвіяли міфи про "дорогущу Британію"Це все стереотипи. Українцям розвіяли міфи про "дорогущу Британію"Вартість продуктів на тиждень - 31 фунт (фото: facebook.com/tabu.ua)