ru ua

День весняного рівнодення 2019: що категорично заборонено робити

День весняного рівнодення 2019: що категорично заборонено робити Ілюстративне фото (pixabay.com)

Головні заборони в день весняного рівнодення 20 березня

День весняного рівнодення знаменує прихід справжньої весни. Погода стає теплішою, світловий день збільшується, а природа оживає після зими.

У 2019 році день весняного рівнодення настане о 23:58 20 березня. Сонце перейде з південної півкулі в північну, а тривалість дня і ночі зрівняється.

Цьому астрономічному явищу здавна приписували магічні властивості і сильну енергетику. Люди дотримувалися особливих заборон і вірили в прикмети.

Що не можна робити в день весняного рівнодення

  • Головна заборона на весняне рівнодення - негативні емоції. День потрібно провести в гармонії з собою і оточуючими.
  • У день весняного рівнодення не можна виходити на вулицю з настанням вечора без свічки, ліхтарика. За повір'ям, це захистить людину від темних сил - підступних перед своєю остаточною поразкою силам світла.
  • Весняне рівнодення не можна зустрічати в безладді. Щоб в будинку весь рік був затишок і достаток 20 березня потрібно зробити прибирання і позбутися від непотрібних речей.

У день весняного рівнодення не можна сваритися і ображатисяУ день весняного рівнодення не можна сваритися і ображатися (фото: pixabay.com)

Як провести день весняного рівнодення: головні традиції

Під час весняного рівнодення слов'янські народи відзначали свято Жайворонки. Однією з його головних традицій була випічка булочок "куликів" у формі пташок - вони символізували прихід тепла.

За прикметою, булочки потрібно дарувати дітям, щоб вони своєю радістю зазивали весну. Якщо крихти розвіяти над полем - рік буде врожайним.

Щоб весь рік бути здоровим, на світанку дня рівнодення потрібно облитися холодною водою.

День весняного рівнодення означає настання теплої погодиДень весняного рівнодення означає настання теплої погоди (фото: pixabay.com)

На весняне рівнодення обійдіть всі кімнати в будинку з запаленою свічкою - чиста вогняна стихія захистить простір від негативної енергетики.

Щоб позбутися від тривог, слід записати всі погані думки і переживання на папері, а потім спалити і розвіяти попіл за вітром.

За ворожінням на булочках "куликах" у день весняного рівнодення можна дізнатися про своє майбутнє. Для цього потрібно приготувати спеціальну начинку: монетка - до достатку; вишенька - до любові; горошинка перцю - до труднощів і т.д.

Прикмети в день весняного рівнодення

  • Мороз на рівнодення означає, що справжнє тепло прийде тільки через 40 днів.
  • Хто побачить жайворонка в небі у день рівнодення, буде щасливим весь рік.
  • Птахи прилітають зграями в цей день - до хорошого урожаю зернових.
  • Вітер швидко жене хмари по небу - наступна осінь буде теплою.
  • На рівнодення навесні сняться віщі сни.

Сни в день рівнодення можуть виповнитисяСни в день рівнодення можуть виповнитися (фото: pixabay.com)

До речі, день весняного рівнодення припадає на період Великоднього посту, під час якого дотримуються суворих заборон у харчуванні та способі життя.

Також раніше ми писали, скільки буде вихідних в Україні в квітні на Великдень 2019.