ua ru

У Чорнобилі показали тварину неймовірної краси: вона дуже полохлива

У Чорнобилі показали тварину неймовірної краси: вона дуже полохлива У Чорнобилі показали дуже красиву тварину (колаж: РБК-Україна)

У Чорнобилі показали тварину, яке відрізняється своєю красою і благородством

В Чорнобилі в об'єктиви фотокамер потрапила неймовірної краси благородна тварина. Мова йде про косулю європейську, або сарну.

Фото красивої тварини з витонченими рогами, яка відпочиває у високій траві, з'явилося на сторінці Facebook Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

"Сарна насторожі", - підписаний рідкісний кадр.

Зазначимо, що козуля - один з найвідоміших мисливських видів оленевих. На неї полюють заради м'яса і шкіри, однак найбільш високо цінуються роги, які мають трофейну цінність. Але в заповіднику сарни знаходяться під захистом, що дозволяє їм вільно себе почувати в нашій лісовій зоні.

У Чорнобилі показали тварину неймовірної краси: вона дуже полохлива

У Чорнобильському заповіднику на фото потрапила красива козуля (фото: facebook.com/zapovidnyk2018)

Влітку сарни пасуться зранку, ввечері і в першу половину ночі. Вдень, особливо під час спеки, лежать в густій траві чи кущах. Взимку пасуться в будь-який час доби, але під час сильних снігопадів йдуть в лісову гущавину. Взимку відпочивають в поглибленнях на снігу, розгрібаючи сніг до лісової підстилки.

Раніше ми писали також, що в Чорнобильському заповіднику показали на красивих фотознімках неймовірної краси природу, яка відпочиває від людей.

Також ми писали, що в Чорнобилі показали родича колібрі, який не вміє ходити по землі. Орнітологи розповіли, як допомогти такому пташеняті, якщо він випав з гнізда і не може злетіти.