ru ua

Чемпіона України з шахів знайшли мертвим у Москві: усі подробиці

Чемпіона України з шахів знайшли мертвим у Москві: усі подробиці Станіслав Богданович та Олександра Вернигора (Колаж РБК-Україна)

Український шахіст Станіслав Богданович загинув разом зі своєю 18-річною дівчиною Олександрою

У Москві були виявлені тіла двох українських шахістів - Станіслава Богдановича, якого влітку пограбували в Одесі, і Олександри Вернигори. За попередніми даними, причиною смерті молодих людей міг стати "звеселяючий газ".

Як пишуть росЗМІ, у квартирі на заході Москви експерти виявили поруч з тілами 26-річного Станіслава та 18-річної Олександри повітряні пакети з закисом азоту.

"За попередньою інформацією, вона і її приятель загинули від звеселяючого газу, на їх головах були надіті пакети", - йдеться в повідомленні ТАСС.

У той же час, джерела агентства "Інтерфакс" в правоохоронних органах кажуть, що поруч з ліжком молодих людей "знаходився газовий балон".

На цей момент на місці події працюють слідчі та експерти, відкрито кримінальне провадження.

Олександра Вернигора – українська шахістка, яка перебувала в рейтингу Міжнародної шахової федерації ФІДЕ на 1861 місці, вчилася в МДУ. Дівчина виступала за Україну.

Чемпіона України з шахів знайшли мертвим у Москві: усі подробиці

Станіслав Богданович (фото: chessclub.lviv.ua)

Станіслав Богданович – українець, родом з Одеси. Міжнародний майстер з шахів. Чемпіоном України серед юнаків став ще в підлітковому віці. У 2013 році отримав звання чемпіона України зі швидких шахів, у 2017 році – отримав звання гросмейстера.

Нещодавно Богданович опинився в центрі грандіозного скандалу через те, що зіграв в інтернет-матчі не за Україну, а за Росію. Він зазнав нападок і цькування у мережі. Крім того, його ім'я було занесено в базу даних сайту "Миротворець".