ru ua

Будьте обережні: українців попередили про раптове похолодання

Будьте обережні: українців попередили про раптове похолодання Фото: Погоди (Віталій Носач, РБК-Україна)

Погода в Україні засмутить українців дощами в найближчі дні

Погода в Україні в найближчі дні буде нестабільною – очікуються невеликі дощі, сильний поривчастий вітер, низькі температури повітря у східних областях. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Наталка Діденко порекомендувала українцям грітися на сонечку в найближчі кілька днів, так як на наступному тижні очікується істотне похолодання. Вона розповіла, що в найближчі дні найтепліше буде на заході країни, а на сході температура повітря буде залишатися невисокою.

"8, 9 і 10 березня в Україні очікується висока температура повітря протягом дня + 8 + 14 градусів, на заході 8-9 березня + 10 + 17 градусів. На північному сході - Сумська, Харківська області - повітря буде свіжим, + 5 + 9 градусів. Залишається гуляти поривчастий, місцями сильний вітер, будьте обережні!" – написала синоптик.

Будьте обережні: українців попередили про раптове похолодання

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Вона попередила, що в п'ятницю, 8 березня, можуть пройти невеликі дощі у західних та північних областях, а в інших регіонах буде сухо.

"Завтра атмосферний фронт може нагнати хмари і навіть покапать дощем на жителів західних і північних областей України. На півдні, в центральній частині і на Сході буде суха погода", - зазначила Діденко.

У столиці очікується підвищення температури повітря, але буде вітряно, а також можливі опади у вигляді дощу.

"Температура повітря очікується найвищою в найближчій перспективі, вдень +12 + 15 градусів. Але залишається поривчастий вітер і можуть набігти хмари з невеликим дощем. 9 березня, в день народження Тараса Григоровича Шевченка, очікується комфортна погода, буде тепло і сонячно. 10 березня знову посилиться вітер, збільшиться хмарність, піде дощ, і з північних районів Київської області почне знижуватися температура повітря", - дала свій прогноз синоптик.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, в яких областях очікується низька температура повітря.

А також розповідали про те, що потрібно зробити на новий місяць у березні.