ua ru

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко Фото: колаж РБК-Україна

Батько вбивці 11-річної дівчинки був насильником

Вбивця 11-річної Дарини Лук'яненко - її односелець Микола Тарасов - затриманий і перебуває в СІЗО в Одесі. 22-річний збоченець дав свідчення, однак досі є підозри, що про злочин могли знати й інші люди. Отже, намагалися допомогти нелюду. Мешканці Іванівки вже порадили сім'ї Тарасових їхати геть, інакше погрожують вчинити самосуд.

Треба сказати, що проживають у селі вони більше 15 років, і за цей час місцеві добре дізналися про Тарасових. Втім, як виявилося, не на стільки, щоб мати можливість запобігти вбивству, або просто зловити злочинця "по гарячих слідах".

Зараз вже розповідають про "тривожні дзвіночки", які спостерігалися у Миколи. Так, за словами місцевого жителя Юрія, хлопця викривали в розпусних діях, передає "Думська".

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко

Вбивство Дарини Лук'яненко: підозрюваний Микола Тарасов (фото: facebook.com)

"Бачив, як він стежив за двома школярками. Запитав, навіщо він це робить. Микола не відповів і втік. Мої приятелі кажуть, що бачили, як він роздягався на околиці селища перед дівчатами. Тому з ним ані я, ані мої друзі особливо не спілкувалися", - розповів він.

Вбивство Дарини Лук'яненко: двір Тарасових (Фото: dumskaya.net)

Однак Тарасови називають такі історії вигадками, хоча й визнають - Микола дійсно був замкнутий і відчужений. Довгий час сидів удома і грав у комп'ютерні ігри, друзів не мав, ні з ким особливо не спілкувався. Старший брат Олександр розповів, що той може спробувати імітувати неосудність, щоб уникнути покарання за скоєне.

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко

Вбивство Даші Лук'яненко: Олександр Тарасов (Фото: dumskaya.net)

До речі, якщо провину 22-річного нелюдя доведуть - йому загрожує довічне.

Додамо, що батько Миколи, Геннадій, має судимість за зґвалтування. Він переїхав зі своєю родиною до Іванівки з Миколаївської області, де раніше проживав. Причиною зміни місця проживання стала "наполеглива рекомендація" місцевих жителів - вони зацькували чоловіка після відсидки - ґвалтування сталося в рідному селі.

Мати вбивці Марія вже відмовилася від сина і просила вибачення у всіх за його злочин. Однак іванівці не вірять, що вона не причетна до злочину і не знала, що відбувається з її молодшим сином. Так, тіло дівчинки пролежало у вигрібній ямі майже цілий тиждень, і родичі не могли цього не помітити.

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко

Вбивство Дарини Лук'яненко: Марія Тарасова (Фото: dumskaya.net)

Між тим жінка запевняє, що перевіряла вигрібну яму в перший день зникнення Дарини.

"Ніякого трупа там не було. Марина, сестра Дарини, подзвонила з Польщі і сказала перевіряти всі туалети. Я перевірила. Не було там нічого", - заявляє мама Миколи Тарасова.

Яблуко від яблуні? Що відомо про батька вбивці Дарини Лук'яненко

Даша Лук'яненко (фото: facebook.com)

Вбивство було скоєно у передпокої їх будинку. Нелюдь напав на дитину, намагався зґвалтувати, але дівчинка відчайдушно чинила опір, і злочинець задушив і зарізав Дарину, роздягнув, зв'язав, і викинув у вигрібну яму. Після цього спалив її речі... а після початку пошуків приєднався до всіх. За словами старшого брата Олександра, поведінка Миколи різко змінилася.

Відео: facebook.com/DumskayaTV

Нагадаємо, тіло вбитої 13 червня 11-річної Дарини Лук'яненко було виявлено 19 червня. Дівчинка зникла в селі Іванівка посеред дня, коли прямувала на танцювальний гурток. Пошукові собаки приводили поліцію на місце злочину в перші дні пошуків, але правоохоронці не надали цьому значення.

Також ми писали про те, що сім'ї підозрюваного Миколи Тарасова загрожують самосудом.

Зазначимо, що після вбивства Дарини Лук'яненко українці стали масово підписувати петицію проти педофілів.