ua en ru

Експерти назвали точну причину смерті 11-річної Даші: не удушення

Експерти назвали точну причину смерті 11-річної Даші: не удушення Вбивство Дар'ї Лук'яненко (колаж: РБК-Україна)

Вбивця добивав Дашу різними способами, медекспертиза встановила від чого саме померла дівчинка

Дарья Лук'яненко загинула від рук 22-річного збоченця Миколи Тарасова 13 червня. Тіло дівчинки було виявлено через шість днів в туалеті домогосподарства його сім'ї в Іванівці Одеської області. Після проведення ряду медичних експертиз були оприлюднені причини смерті, передає Думська.

З 11-річною Дашею Лук'яненко попрощалися в п'ятницю, 21 червня, в рідній Іванівці. Підозрюваний у вбивстві дитини на допиті зізнався, що саме він розправився з дівчинкою. Микола Тарасов розповів, що роздягнув дитину і намагався зґвалтувати, але дівчинка відчайдушно чинила опір, тоді він став душити її та наносити рани гострим предметом.

Експерти назвали точну причину смерті 11-річної Даші: не удушення

Даша Лук'яненко (фото: facebook.com)

Судмедекспертиза встановила, що саме колото-ножове поранення шиї стало смертельним. Вбивця пошкодив ножем сонну артерію дівчинки.

Після чого він надів їй на голову пакет і перемотав на шиї скотчем, зв'язав скотчем ноги, прив'язав до них камінь і скинув у вигрібну яму у своєму дворі.

За скоєне Миколі Тарасову може загрожувати найсуворіше покарання, допустиме в Україні - довічне ув'язнення.

Експерти назвали точну причину смерті 11-річної Даші: не удушення

Микола Тарасов (фото: facebook.com)

Нагадаємо, односельці ополчилися проти сім'ї підозрюваного у вбивстві дівчинки Миколи Тарасова, пред'являючи їм причетність до приховування злочину. Мешканці Іванівки радять сім'ї Тарасових виїхати з села.

Також повідомлялося, що українців закликали підписати петицію про прийняття законопроекту для створення єдиного національного реєстру педофілів, а також хімічної кастрації злочинців, причетних до сексуального насильства над дітьми.