ua en ru

7-річну Марійку, яку шукали майже тиждень, знайшли мертвою: її вбили

7-річну Марійку, яку шукали майже тиждень, знайшли мертвою: її вбили У Херсонській області знайшли тіло 7-річної Марійки Борисової (Колаж РБК-Україна)

У Херсонській області виявили тіло 7-річної Марійки Борисової, яку майже тиждень шукали батьки, поліція, сусіди та волонтери з собаками. Дівчинка пропала ще 7 березня в селі Щасливе.

Деталі трагедії розповіли на сторінці Поліції Херсонській області в Facebook.

Маша зникла прямо у дворі свого будинку 7 березня

Машенька Борисова зникла увечері 7 березня. Мама відпустила дівчинку пограти з дітьми у дворі, а через деякий час виявила, що дитина зникла. Діти сказали, що Маша бігала на зупинку міського транспорту, хотіла зустріти папу, який повинен був приїхати з роботи.

Батьки спочатку шукали самі, потім звернулися в поліцію. До пошуків дівчинки під'єдналися сусіди, волонтери та мешканці сусідніх сіл. У селищі Щасливе прочесали кожен сантиметр, шукали в каналізаціях, у полях та лісосмугах. До пошуків залучили кінологів з собаками, але слід пси взяти не змогли – він обривався на зупинці транспорту.

Рідні кажуть, що проблем вдома не було і з дітьми Машенька теж дружила. Немає причин, за якими дівчинка могла втекти з дому. Саме ймовірне припущення – дитину викрали на зупинці транспорту та вивезли з села.

Пошуки дитини тривали майже тиждень. Але у четвер, 11 березня, волонтерські групи пошуку зниклих дітей повідомили, що зупиняють пошуки дівчинки на території селища Щасливе.

Дівчинку знайшли мертвою в Щасливому

Тіло Марійки знайшли в старому сараї. Дівчинку сховали в мішок. Раніше це приміщення перевіряли кілька разів і сьогодні мішок виявив господар будинку. На місці працюють слідчі та криміналісти.

"Четверту добу поспіль поліцейські Херсонської області продовжували пошуки 7-річної мешканки села Щасливе. Сьогодні під час повторного огляду території населеного пункту поліцейські виявили в одному із сільськогосподарських приміщень труп зниклої дівчинки. Зараз встановлюється причина смерті дитини", - повідомили в поліції.

7-річну Марійку, яку шукали майже тиждень, знайшли мертвою: її вбили7-річну Марійку, яку шукали майже тиждень, знайшли мертвою: її вбили7-річну Марійку, яку шукали майже тиждень, знайшли мертвою: її вбилиФото: Поліція Херсонської області

Що пишуть в мережі

В мережі українці сумують і не розуміють: який нелюд міг скоїти подібний злочин.

  • Кошмар, бідна дівчинка... Ну як так... Таке янголятко пішло з життя... Царство Небесне.
  • Спочивай з миром, маленьке сонечко
  • Який жах... Куди котиться цей світ. Люди пропадають і ніхто нічого не знає, не бачив... Співчуття рідним
  • Її все таки вбили! Яке горе! А ми всі сподівалися, що вона жива ...
  • Співчуваю рідним, царство небесне дівчінці
  • Бідолашне дитятко. Співчуття рідним і батькам. Який же нелюди це вчинив?
  • Скільки тварин Земля носить! Немає слів! Що такого зробила ця дитина, щоб забрати її життя? Чому виродкам, які вбивали дітей, не дають довічне?
  • Якщо там все було оглянуто, значить малятко вже туди підкинули потім...
  • Ну це місцеві зробили... Шкода дитину