ua en ru

63-річна мама Дана Балана після COVID-19 відірвалася на яхті в короткій спідничці і топі

63-річна мама Дана Балана після COVID-19 відірвалася на яхті в короткій спідничці і топі Фото: Людмила Балан (instagram.com/ludmilabalan_tantiludmila)

Мама Дана Балана Людмила нещодавно перенесла коронавірус. 63-річна співачка каже, що незважаючи на важкий фізичний і емоційний стан, вона продовжує вести активний спосіб життя, намагаючись постійно підкорювати нові вершини.

Зірка поділилася новим відео в Instagram.

На кадрах дівчина станцювала на пляжі і яхті в короткій спідниці і топі, освоїла нові види спорту, покаталася верхи.

"Квітень 2021 року. Після COVID важко бути активним, але коли ти думаєш, що життя може обірватися раптово, тобі хочеться спробувати щось цікаве..."- написала вона.

За словами Людмили, вона спробувала займатися кайтсерфінгом, віндсерфінгом, проїхалася на коні, верблюді, покаталася на яхті.

"Все це покращило мій емоційний стан, але також і мій фізичний стан... Неважливо, скільки вам років і де ви живете. Ніколи не пізно взнавати нове", - резюмувала вона.

Відео: Мама Дана Балана показала, як активно проводить час (instagram.com/ludmilabalan_tantiludmila)

Відзначимо, що Людмила Балан - відома молдавська телеведуча і співачка. В Україні про неї дізналися близько року тому, коли вона виступила на сцені "Голосу країни", де її син був зірковим тренером.