Жванія: Необхідно повернути повністю пропорційну систему виборів до парламенту

Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, член фракції Партії регіонів Давид Жванія заявив, що в виборче законодавство України необхідно внести поправку, яка б передбачала проведення парламентських виборів за 100-відсотково пропорційною системою. Про це Жванія заявив журналістам у парламенті, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я впевнений, що треба вносити зміни, оскільки в парламенті є розуміння, що треба скасовувати мажоритарку, виходити на пропорційну систему. Я - абсолютний прихильник цього, і не дивіться, що я мажоритарник. Мажоритарна система - це абсолютне руйнування парламенту, а 100-відсотково пропорційна система - це єдиний шлях розвитку парламентаризму та будівництва України. Тому я - абсолютний прихильник такої моделі і вважаю, що перехід до мажоритарної форми був величезною помилкою", - сказав Жванія .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся