Клімкін завтра відвідає з робочим візитом Канаду, - МЗС
Глава МЗС Павло Клімкін
Клімкін також відвідає штаб-квартиру ІКАО в Монреалі
Візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Канади розпочнеться 30 квітня. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив речник МЗС Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна.
"У рамках візиту заплановані зустрічі з міністром закордонних справ Робертом Ніколсоном, міністром оборони Джейсоном Кенні, міністром міжнародної торгівлі Едом Фастом, головами комітетів у закордонних справах Сенату і Палати Громад Рейнелл Андрейчак і Діном Елісоном, а також парламентської групи дружби Україна-Канада", - розповів Перебийніс.
Він додав, що Клімкін також відвідає штаб-квартиру ІКАО в Монреалі, де проведе зустрічі з президентом ради ІКАО Олумуівою Бенард Аліу і обраним генеральним секретарем ІКАО Фанг Лю.
Нагадаємо, Канада виділить Україні 50 млн дол. гуманітарної допомоги.